İzleyin: Muhteşem Danslarıyla Homofobiye Meydan Okuyan Çift Ayakta Alkışlandı

 İzleyin: Muhteşem Danslarıyla Homofobiye Meydan Okuyan Çift Ayakta Alkışlandı
Digiqole ad

Eşcinsel çift, homofobiye meydan okumak ve eşcinselliği kutlamak için tasarlanmış akrobatik dans performansıyla, France’s Got Talent programındaki jürileri kendilerine hayran bıraktı.

Fransız-Quebec dansçı Arthur ve Guillaume,  La France seçmelerinin turuna bu hafta katıldı ve jürilere “Homofobiye karşı bir numara sunacağız,” dedi.

Dört yıldır ilişkisi devam eden çift, Jeff Buckley’e ait “Hallelujah” şarkısıyla dans ederek, Fransa’ya ek olarak dünyanın birçok yerinde yayınlanan programın canlı yayınında öpüştü.

Çiftin bu hareketi programdaki Fransız jürileri oldukça etkiledi, jüri ve şarkıcı Hélène Ségara şöyle dedi: “Dansınız hem çok güzel hem de çok narindi. Dansınızın bir mesajı olsa da olmasa da güzel olduğunu, çok iyi hissettirdiğini düşündüm.”

Aktris Marianne James şöyle devam etti:

“Televizyonda iki erkeğin dudaktan dudağa öpüştüğünü sık sık görmüyoruz ve bu bana son derecede dokunaklı geliyor. Çok zarifsiniz.”

Jüri ve aktör Eric Arthur, bir sonraki tura Arthur ve Guillame’yi diğer jüri arkadaşlarıyla beraber yollarken şunları ekledi:

“Şiddet artmaya devam ediyor ve bu yüzden bizim de devam ettirmemiz gereken bir savaş bulunuyor.”

Arthur ve Guillaume’in, France’s Got Talent programında sergilediği duygusal performansını aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

33 Paylaşımlar
Paylaş33
Tweetle
Paylaş
Pin