İzleyin: Homofobik Trump Destekçisini İşte Böyle Susturdular!

 İzleyin: Homofobik Trump Destekçisini İşte Böyle Susturdular!
Digiqole ad

Homofobik bir Trump destekçisini mümkün olan en iyi şekilde susturmaya karar veren iki kadının videosu, Twitter’da viral oldu.

Bahsi geçen kırmızı tişörtlü homofobik destekçi, San Diego Kaliforniya Üniversitesinin kampüsünde evliliği, “geleneksel, bir erkek ve bir kadın” olarak tanımlayan gökkuşağı çizgili bir tabelayla ‘duyurmaya’ çalışıyordu.

Ardından iki öğrenci, adamın önünde öpüşerek gösteriye en iyi cevabı verebileceğini düşündü ve bu da çevrelerindeki öğrencilerin neşe çığlıkları atmasına neden oldu.

Sonra adam, homofobik mesajıyla tamamen çelişerek iki kadına “Bir daha yapın!” diye bağırdı.

Öğrencilerden biri olan Crystal, Twittar’da videoyu paylaşarak, “Bu herif homofobik bir Trump destekçisi. Biz de onlara karşı ne yapmamız gerektiğini biliyorduk,” yazdı. Twitter kullanıcıları iki kadının vermiş olduğu harika cevabı tebrik etti.

Videoya birçok beğeni ve yorum geldi. Yorumlardan birçoğu LGBT’lere karşı ayrımcılık yapan insanların aslında onları, özellikle de lezbiyenleri, ne kadar fetişleştirdiğinin üzerinde durdu.

Homofobi ve nefrete karşı verilen en iyi cevaplardan biri de bu yılın başlarında New York’ta bisiklet üzerinde saksafon çalarak homofobik vaizler veren bir adamı susturan müzisyenlerdi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

30 Paylaşımlar
Paylaş30
Tweetle
Paylaş
Pin