İzleyin: İnternetten İzleyebileceğiniz 5 Eşcinsel Temalı Kısa Film

 İzleyin: İnternetten İzleyebileceğiniz 5 Eşcinsel Temalı Kısa Film
Digiqole ad

Her ne kadar son zamanlarda uzun metrajlı eşcinsel filmleri Hollywood’da popüler olmaya başlasa ve gişe rekorları kırıyor olsa da, arada kalmış, gözden kaçmış harika eşcinsel temalı kısa filmler de bulunuyor. Bu listemizde sizler için pek bilinmeyen beş eşcinsel temalı kısa filmi sıraladık.

I AM SYD STONE (2014)

Denis Theriault’un yönettiği bu 10 dakikalık film, evine dönen bir Hollywood gencini konu alıyor. Kendisi Tinseltown’da yaşadığı gibi aynı zamanda bir yalanın da içinde yaşıyor. Geri döndüğünde geçmişinde yaşadığı gizli bir ilişkiyi yeniden canlandırmaya çalışıyor.

WONDERKID (2015)

Chris Mason’un oynadığı Wonderkid, cinsel yönelimiyle boğuşmakta olan profesyonel bir futbolcuyu konu alıyor. Karakterimiz süper ligde oynuyor ve futbolun beraberinde getirdiği ‘erkeklik’ baskısının altında mücadele vermeye çalışıyor.

DARE (2005)

Dare, lisede yaşanan bir hoşlantıyı anlatıyor. Ben, kötü bir çocuk olan sınıf arkadaşı Johnny’i arzuluyor. Bir gece eve gitme teklifi geldiğinde, rüya gibi başlayan olaylar zamanla hayal kırıklığına dönüşüyor.

TRIPLE STANDARD (2010)

Homofobi birçok güvensizlikten meydana gelir. Ancak Triple Standard, cinsel yönelimini anlamaya çalışan bir atletin önyargısını ve yüzleşmesini konu alıyor.

CHASER (2013)

Max Rhyser, muhafazakar bir Yahudi ailesi ve topluluğunda büyümüş genç bir öğretmeni oynuyor. Ancak Chaser, Max’in kısıtlayıcı ve muhafazakar topluluğundan kaçmak için New York’ta bir seks partisine katıldığını görüyör.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

44 Paylaşımlar
Paylaş44
Tweetle
Paylaş
Pin