İzleyin: İzlenme Rekoru Kıran ‘Kucaklaşma’ Videosunun Arkasından İki Gay Baba Çıktı

 İzleyin: İzlenme Rekoru Kıran ‘Kucaklaşma’ Videosunun Arkasından İki Gay Baba Çıktı
Digiqole ad

Ellen sağ olsun, videoyu izlemeyenler de artık bu iki tatlı çocuğu biliyor! Geçtiğimiz günlerde sosyal medyayı sallayan iki çocuktan birinin, aslında iki babası var.

Fenomen olan videoda, iki çocuk birbirlerine doğru gülerek koşuyorlardı ve ardından birbirlerine kocaman sarılıyorlardı. Video’da görünmese de Maxwell’in babalarından bir tanesi hepimizin düşündüğünü dile getirip “tapınılacak kadar tatlısınız!” diyor.

Video, sosyal medyada milyonlarca tıklamaya ulaştı ve içimizi ısıttı. Program sayesinde 26 aylık Maxwell ve 27 aylık Finnegan’ın hikayesinin tamamını öğrendik.

Ellen DeGeneres, kendi programında çocukları ve ailelerini ağırladı. Maxwell her ne kadar kalabalık seyirci grubunun önünde utansa ve çocuklar tam olarak sarılmasa da, ikisinin de sevimliliği kaçınılmaz bir gerçekti.

Aileler Washington Heights, New York City’deki yerel bir restoranda tanışmışlar ve çocukları üzerinden bağ kurmuşlar. DeGeneres’e konuşan Cisneros, “İlk başta zorunluluktan arkadaşlık kuruyorlar sanmıştım çünkü daha sadece 1 yaşındalardı. Fakat şimdi ikisini birbirinden ayıramıyoruz, haftanın çoğu gününü beraber geçiriyorlar” dedi.

Finnegan programda kendi kendine oyun oynayıp elindeki oyuncak uçağı burnuna sokmaya çalışırken, Maxwell ise çevresinde olan biteni ve kendisine gösterilen ilgiyi kavramaya çalışıyordu.

Misafirlerini şaşırtma konusunda meşhur olan DeGeneres, yine yapacağını yaptı ve çocuklara üzerlerinde kendilerinin fotoğrafları olan kocaman birer oyuncak araba ve 10 bin dolarlık üniversite fonu hediye etti.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

39 Paylaşımlar
Paylaş39
Tweetle
Paylaş
Pin