fbpx   .  

İzleyin: Lezbiyen Seks Sahnelerinin Temsilini Başarıyla İzleyiciye Aktaran 7 İkonik Film ve Dizi

Eğer diziler ve filmlerde muhteşem seks sahneleri arıyorsanız karşınıza genelde heteroseksüel çiftler çıkacaktır. Çünkü birçok film ve dizi, eşcinsel ilişkilerdense heteroseksüel ilişkilere önem verdiği için lezbiyen seks sahneleri genellikle göz ardı edilir.

Biz de bu sebeple lezbiyenler arasındaki cinsel ilişkiyi başarıyla temsil etmiş ikonik film ve dizileri bir araya getirdik. İşte karşınızda en iyi lezbiyen seks sahnelerine sahip film ve diziler.

Skins- Naomi & Emily

 

Skins, cinsel açlıkları zirveye ulaşmış, tutkulu ilişkilere sahip gençleri anlatıyor. Skins’in üçüncü sezonunda Naomi ve Emily, kırsal alanda güzel bir gün geçirir ve çıplak bir şekilde yüzer. İşler gittikçe ateşli bir hal alınca, ikili arasında gerçekleşmesini beklediğimiz tutkulu seks sahneleri yaşanır. 

Gia- Gia & Linda

 

Angelina Jolie’nin Elizabeth Mitchell ile olan aşk sahneleri oldukça ikna ediciydi diyelim. Gia’nın geri kalanı eğlenceli bir yolculuk olsa da Gia ve Linda arasındaki bu tutkulu sevişme sahnesi asla unutulmaz! 

Black Swan- Nina & Lily

Black Swan, en iyi lezbiyen ilişkisi temsiline sahip film olmayabilir. Fakat buna rağmen Natalie Portman ve Mila Kunis’in tutkuyla seviştiğini görmek gerçekten heyecan verici. İki balerin arasındaki sevişme sahnesinde ikilinin birbirlerine tutkuyla yükselmesine şahit oluyoruz. 

Dickinson- Emily & Sue

Emily Dickinson’ın “arkadaşı” Sue’ya yazdığı masalsı şiirlerden ve mektuplardan ilham alınan Dickinson’da, Emily ve Sue’nun cinsel ilişkisini görüyoruz. Emily ve Sue arasında yaşanan bu olaylar sadece riskli olmakla kalmıyor, aynı zamanda lezbiyenlerin geçmiş zamanda nasıl şartlar altında yaşadığını gözler önüne seriyor. 

Pretty Little Liars- Maya & Emily

Pretty Little Liars’a göre hoşlandığın kişiye onu kıskandığını söylemek, bir tür kurdur. Her ne kadar Maya ve Emily ekranlardan bir süre uzak kalmış olsa da dizide ikili arasında geçen sevişme sahneleri hem romantizmi hem de erotizmi başarılı bir şekilde temsil etmektedir. 

Lost Girl- Bo & Lauren

Bo ve Lauren arasında bir şeyler yaşanması uzun zaman aldı. Yine de ikili arasında bir şeyler yaşandığı zaman beklediğimize değdi. İkili arasındaki seks, uzun ve sertti ve birbirlerine olan arzularını seyircilere başarıyla gösteriyordu. 

Jennifer’s Body- Jennifer & Needy

Megan Fox ve Amanda Seyfriend, bu lezbiyen seks sahnesinde aralarındaki kimyayı seyircilere büyük bir başarıyla aktarmıştır. Her ne kadar Jennifer korkunç bir yamyam olsa da ikili arasındaki bu birleşmeyi kutlamadan edemiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.