fbpx   .  

İzleyin: Maneskin’in Yeni Şarkısı 200 Milyon Kez Dinlendi

Maneskin, ‘I Wanna Be Your Slave’ single’ları için patlamaya hazır ve seks dolu bir video yayınladı – ve bu video, cinsiyet normlarının oldukça dışında.

Korkusuz klipte üyelerin öpüştüğü, sakız paylaştığı, el yordamıyla birbirine tükürdüğü ve bağlarla poz verdiği görülüyor.

 

Bu arada, cüretkar sözler arasında “Seks oyuncağın olmak istiyorum, öğretmenin olmak istiyorum” ve “Ben kurtuluşu arayan şeytanım” yer alıyor.

“Ben meraklı bir adamım. Sabah uyanıp…”

 

2015 yılında kurulan ve şöhret bulmadan önce sokaklarda dolaşan Måneskin, Victoria De Angelis, Thomas Raggi, Ethan Torchio ve solisti Damiano David’den oluşuyor.

Yeni videonun LGBTİ+ kapsayıcılığı, grubun en az iki üyesinin heteroseksüel olmadığı düşünüldüğünde mantıklı. Şubat 2021’de Corriere della sera dergisine verdiği röportajda Victoria kendini biseksüel, Thomas’ı heteroseksüel ve Ethan’ı “cinsel açıdan özgür” olarak tanımladı.

Damiano, “heteroseksüel ama 22 yaşındayım, meraklı bir adamım, sabah uyanıp…” diye ekledi.

Måneskin, Mayıs ayında 180 milyon izleyicinin önünde Eurovision Şarkı Yarışması’nı kazanmasından bu yana güçleniyor. Şu anda Spotify’ın küresel en iyi 50 şarkı listesinde, günde 7.472.902 kez çalınan ‘Beggin’ ile bir numaradalar.

Bu arada ‘I Wanna Be Your Slave’ günde 3,745,305 çalınmayla 11 numarada. Ve en son güncel sayı tam 200 milyon!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.