İzleyin: Masterchef Kazananı, Canlı Yayında Erkek Arkadaşına Evlenme Teklifi Etti

 İzleyin: Masterchef Kazananı, Canlı Yayında Erkek Arkadaşına Evlenme Teklifi Etti
Digiqole ad

En iyi ilişkilerin ve hatta herhangi bir muhabbetin bile temelinde aslında dürüstlük yatar. Utanç duygusundan arınmalı ve karşımızdaki kişiyle aynı seviyeye gelmeliyiz. Bir yere gidip oturduğunuzda aslında olmadığınız biri gibi davranır veya bilmediğiniz bir şeyi biliyor gibi davranırsanız gerçekler ortaya çıktığında aptal gibi görünürsünüz. Bu yüzden her şeyin temelini dürüstlüğe dayandırmalıyız.

Geçtiğimiz hafta sonu Masterchef İtalya’nın 9. sezonunun kazananı belli oldu. Bu sezonun kazananı Bassono del Grappa’dan sanat direktörü ve eşcinsel şef Antonio Lorenzon oldu. Lorenzon, yapılan bütün kutlamaları ve tacını erkek arkadaşına evlenme teklifi etme amacıyla kullandı.

Yayınlanan görüntülerde Lorenzon’un başlangıçta herkese seslenerek dikkatleri üzerinde topladığını görüyoruz. Erkek arkadaşına olan derin sevgisinden bahsettikten sonra cebinden bir yüzük çıkardığını ve o esnada kalabalığın kendinden geçtiğini, bazılarının neredeyse ağlamak üzere olduğunu izliyoruz. Erkek arkadaşının önünde dizlerinin üstüne çöktükten sonra Lorenzo’nun ağzından o sözlerin döküldüğünü duyuyoruz:

“Benimle evlenir misin?”

Evlenme teklifine ışık hızıyla evet diyen Daniel, sezon boyunca erkek arkadaşı Lorenzon’a olan desteğini hiçbir zaman esirgemedi.

Daha fazla ne söylenebilir ki? Görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok: Aşk kazandı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

77 Paylaşımlar
Paylaş77
Tweetle
Paylaş
Pin