fbpx   .  

İzleyin: Netflix’in Yeni Favori Kuir Dizisi ‘Kitz’i Kaçırmayın!

Kayak pistinde çekilmiş seks sahneleri için hazır olun!

Avusturya’nın kayak pisti Kitzbühel’de çekilen Netflix’in yeni yapımı “Kitz” herkesin sıradaki favori kuir yapımı olmak üzere.

 

Yapımda Kitzbühel’in yerlisi olan 19 yaşındaki Lisi’nin (Sofie Eifertinger) abisinin ölümünden sorumlu Vanessa tarafından yönetilen üst sınıf partici bir gruptan aldığı intikamın hikayesi anlatılıyor.

Fragmanda göz alıcı partilerin, sırların ve akılalmaz detayların yer aldığı yapımda Lisi’nin Vanessa’dan acımasızca intikam alışını ve bir kulübeyi ateşe verişini görüyoruz.

İlk bakışta Gossip Girl ve Elite enerjisi veren dizinin oyuncu ekibinde güzel ve ilgi çekici genç isimler var. Alp dağlarında çekilen yapım tam olarak ekrana saatlerce kitlenip tek oturuşta bitirmelik. Daha iyi haberler vermemiz gerekirse şovun içinde oldukça ilgi çekici eşcinsel içerikler var.

Lisi’in kasabadaki en yakın arkadaşı Hans (Benn Felipe) eşcinsel genç bir çocuk ve bu şımarık zengin çocuklarından intikamını alması içi en yakın arkadaşına yardım ediyor fakat Netflix’in yaptığı açıklamalara göre Hans’ın zengin çocuklarla bir bağı olabilir de olmayabilir de.

Yapımdaki başka bir eşcinsel karakterimiz de olayların zengin alman çocuk takımından Kosh (Zoran Pingel). Kosh, dışarıdan mutlu, dışadönük ve yönelimini özgürce yaşayan bir karakter olsa da içinde otelin sahibi babasının ölümü için yas tutan bir karakter.

Kosh ve Hans’ın yakınlaştığı akıllara kazınacak bir sahne var. İki erkeğin yakınlaştığı bir sahne daha görüyoruz ama ne yazık ki yüzleri gösterilmiyor. Acaba Hans’ı zengin çocuklarla “olan ya da olmayan” bağının Kosh ile bir alakası olabilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.