İzleyin: Sam Smith ‘Kids Again’ Klibi ve ‘Love Goes’ Albümüyle Döndü

 İzleyin: Sam Smith ‘Kids Again’ Klibi ve ‘Love Goes’ Albümüyle Döndü
Digiqole ad

Smith’in üçüncü albümü en çeşitli ve en başarılı albümü olabilir.

Sevdiklerinize sarılın, ya da eğer yalnızsanız bir fincan sıcak çikolatayla, kulaklıklarınızı takın ve Sam Smith’in yeni albümü Love Goes’da kendinizi kaybedin. İlham verici ve neşeli balladlardan, kaybedilmiş aşklarla ilgili yas tutucu hikayelere ve uğrunda ölünecek dans parçalarına, Smith yeni albümünde eşsiz sesini geniş bir skalada dinleyicilerine sunuyor.

Albümde, Smith neden albümlerinin 25 milyon sattığını ve Grammy, Oscar ve Golden Globe kazandığını gösteriyor. Sesi şu an müzik yapan kimseye benzemiyor. Smith’in hem erken dönem hayranları hem de onun yumuşacık ve ruh dolu sesine henüz aşık olmamış yeni dinleyicileri bu albümü tekrar tekrar dinleyecekler.

Smith bir açıklamasında ‘Geçtiğimiz iki yıl hayatımın en deneysel yıllarıydı, hem kişisel olarak hem de müzik açısından. Stüdyoya her girdiğimde, kendime uç şeyler deneyip sınır tanımayacağıma söz verdim. Sonuç çok büyülü, terapi gibi ve eğlenceli oldu,’ demişti.  Bu tavır Smith’in albümde ele aldığı çeşitli konular ve tınılardan da anlaşılıyor.

Love Goes’daki şarkıların hiçbiri zorlama durmuyor, Smith’in gerçekten yapmak istediği müziği yaptığını anlayabiliyorsunuz. Ve bu tam da dinlemek istediğimiz müzik.

Albümdeki 11 tamamen yeni şarkının yanı sıra, albüm aynı zamanda daha önce yayınlanmış ‘Dancing with A Stranger’, ‘I’m Ready’ ve ‘Promises’ gibi hitlerin altı yeni versiyonunu da içeriyor. Aynı zamanda Smith, bu parçalarda Normani, Demi Lovato ve Calvin Harris gibi isimlerle de iş birliği yapmış. Alasdair McLellan’ın yönettiği Kids Again klibiyse albümün Diamonds’dan sonraki ikinci klibi.

Smith dünyaya burada kalmaya devam edeceğini, beklentilere ve geleneklere uymayacağını müziğiyle her fırsatta belirtiyor. Sadece çok güzel bir sesi yok, aynı zamanda heyecan verici bir sesi de var.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

12 Paylaşımlar
Paylaş12
Tweetle
Paylaş
Pin