İzleyin: Ünlü Çikolata Markası 50. Yılını Bu Reklam Filmiyle Kutladı

 İzleyin: Ünlü Çikolata Markası 50. Yılını Bu Reklam Filmiyle Kutladı
Digiqole ad

Cadbury’s Creme Egg, yıllardır reklam kampanyalarında ‘Sizinkini nasıl yiyorsunuz?’ cümlesini kullanıyorlardı- ve 2021’de cevabın ‘eşcinsel bir öpücükle’ olduğunu bilmekten memnuniyet duyacaksınız.

Söz konusu öpücüğün doğası hakkında tam olarak nasıl hissedeceğiniz farklı bir konu olabilir (ve yiyecek paylaşımcısı olup olmadığınıza bağlı olabilir), ancak Cadbury, LGBTİ+ temsili için en son reklamında beklenmedik şeyleri de ekleyerek bir adım attı: aynı cinsten bir çiftin, aynı anda kremalı bir yumurtayı okşarken öpüştüğünü görmek.

Evet, doğru duydunuz.

4 Ocak Pazartesi günü yayınlanan Creme Egg’in 50. yılını kutlayan reklam, ortasını yalamaktan Paskalya kekleri haline getirmeye kadar popüler çikolatalı şekerlemenin tadını çıkarmanın tüm farklı yollarını anıyor.

Reklamdaki çift, gerçekten partner olan bir çift koreograf tarafından canlandırılıyor: Daha önce RuPaul Drag Race UK’in koreografisini yapmış olan Dale Moran ve Rita Ora, Demi Lovato gibi isimlerle dans eden Callum Stirling.

Cadbury’s, LGBTİ+ temsili söz konusu olduğunda öne çıkan tek gıda markası değil – Doritos kısa süre önce, eşcinsel oğlunun yeni ilişkisini kabul eden bir babayı gösteren dokunaklı bir reklam yayınladı.

Cadbury’s Creme Egg’in yeni LGBTİ+ reklamını buradan izleyin.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

35 Paylaşımlar
Paylaş35
Tweetle
Paylaş
Pin