Jake Gyllenhaal, Tom Holland’a Olan Aşkını İlan Etti: Tom Çok Tatlı, Evleniyoruz

 Jake Gyllenhaal, Tom Holland’a Olan Aşkını İlan Etti: Tom Çok Tatlı, Evleniyoruz
Digiqole ad

Geçen hafta yapılan bir panelde, Akademi ödülü adayı Jake Gyllenhaal, Tom Holland ile evleneceklerini söyleyerek şaka yaptı. Bununla da yetinmeyip Instagram postunun altına “Bieberları unutun… Evleniyoruz.” Yazdı.

Spider-Man: Far From Home ‘un iki yıldızı, geçtiğimiz günlerde Chicago’da ACE Comic Con’a katıldı. 38 yaşındaki aktör, geçmişte yaptığı röportajlarında Holland ile olan arkadaşlığı hakkında samimi bir tavırla konuşmuştu.

“Tom aslında ağırbaşlı biri. Anlayacağınız çok sıkıcı ama aynı zamanda gerçekten tatlı. Spider-Man’in harika olması için elinden geleni yapıyor,” şeklinde ComicBook.com’a konuştu.

“Üzerinde ne kadar büyük bir yük olduğunun ve insanların oynadığı karaktere ne kadar önem verdiğinin farkında. Fiziksel, duygusal, zihinsel anlamda elinden geleni ardına koymuyor. Daha geçen gün filmi izlediğinde sonunda rahatlayabileceğini söyledi.”

Gllenhaal “Bana, ihtiyacım olan bir sürü tavsiye verdi. ‘Evet, başlangıçta herkes tam olarak böyle hisseder’ gibi konuşup durdu. Böylece arkadaş olduk. Sanırım beni seviyor. Ben de birçok nedenden dolayı onu seviyorum. Onunla beraberken, film setindeyken veya dışarıda işten uzaktayken bile çok eğleniyorum.” Şeklinde ekledi.

Bu tatlı arkadaşlığı kutlamak istiyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Öneriler

2 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

69 Paylaşımlar
Paylaş69
Tweetle
Paylaş
Pin