fbpx   .  

Jeffree Star Trafik Kazası Geçirdi!

Jeffree Star, Rolls Royce’uyla kaza yaptı. En yakın arkadaşıyla birlikte karıştığı kaza sonucu ünlü blogger şiddetli ağrılar içinde. 

Tartışmalı makyaj gurusu, araba bir duvara çarptığında Wyoming, Natrona County’de en iyi arkadaşı Daniel Lucas ile bir yolculuktaydı. 

16 Nisan Cuma günü, Starr’ın bir temsilcisi, Twitter hesabında ikilinin hastaneden bir fotoğrafını yayınladı ve şunları yazdı: “Birkaç saat önce Jeffree ve Daniel ciddi bir araba kazası geçirdi ve araba duvara çarptıktan sonra 3 kez takla attı.

 

“Doktor bize daha fazla bilgi verdiğinde hepinizi bilgilendireceğiz. Her ikisi de hayatta olduğu için minnettarım.”

Aynı günün ilerleyen saatlerinde Starr, ne olduğu hakkında daha fazla ayrıntı vermek için tweet attı:

 

“Bu sabah hayatımızın en korkunç anlarından biriydi. Hala burada olduğum için çok minnettarım.”

“Sırtımın bir kısmı kırıldığı ve omurgamda kırıklar olduğu için dayanılmaz bir ağrı içindeyim. Doktorum bunun birkaç ay süreceğini söyledi ama tamamen iyileşeceğim.”

“En iyi arkadaşım Daniel’in iç yaraları var ve üç kez kolon kanserini atlattığı için organlarında komplikasyonlar yaşıyor ve onu 7/24 izliyorlar.Yakında daha fazlasını öğreneceğiz. Bizi kontrol eden her kişiye teşekkür ederiz.”

Ertesi gün Starr hastaneden taburcu edildi, ancak Lucas hala yaralanmalarıyla ilgili komplikasyonlardan dolayı hastanedeydi. 

Starr, Lucas’ın başucunda bir fotoğrafını yayınlayarak bir güncelleme yayınladı ve sosyal medyada kendisine yöneltilen nefreti ele aldı.

Twitter’da “Herkese sevgi gösterdikleri için çok müteşekkirim,” diye yazdı. 

“Daniel ve benim için ölüm dileyen herkese, kendi içinizde mutluluk bulmanız için dua ediyoruz. Bugün ona hala pek çok test yapıyorlar ve ameliyat olması gerekebilir.”

The Independent’a göre Wyoming Otoyol Devriyesi, Hat Six Road’da kaza meydana geldiğinde arabayı Starr’ın kullandığını ve her ikisinin de emniyet kemeri taktığını söyledi.

Otoyol devriyesi, Starr ve Lucas’ın Wyoming Tıp Merkezinde tedavi edildiğini ve kazayla ilgili bir soruşturmanın devam ettiğini ekledi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.