fbpx   .  

Jonathan Van Ness Bu Yılın Başlarında Evlendiğini Açıkladı

Jonathan Van Ness evlendi.

Bu yıla veda ederken, bazı insanlar tam olarak ne olduğunu görmek için son 12 aya bakıyor. Bu, bir çoğumuz için çoğunlukla müzik ve Zoom görüşmesi demek olsa da Queer Eye’ın bir yıldızı için ilişkiyi bir üst seviyeye taşımak anlamına geliyor.

Yeni bir Instagram gönderisinde Jonathan Van Ness, bu yılın başlarında evlendiğini açıkladı.

 

Van Ness bir dizi fotoğrafın başlığında “Burada olmama izin verdiğiniz için evren’e teşekkür ederim ve beni destekleyen herkese teşekkürler,” diye yazdı. “2020, başka hiçbir şeye benzemeyen bir yıldı.” Gerçekten de. Non-binary yıldız, kampanya yapmayı ve politikaya dahil olmayı, turneyi, Zoom quizlerini ve daha fazlasını hatırladı. Simon Biles’la bir reklam kampanyası için takla attığını bile söyledi.

Van Ness, “En iyi arkadaşımla evlendim ve birlikte hayatımı kurmaya devam edeceğim sevgi dolu bir partnerim var,” diye yazdı. Fotoğraflardan birinde Van Ness, kim olduğunu söylemediği biriyle el ele krem ​​sürerken görünüyor. Ancak süper hayranlar, isimsiz kişinin, kendisi de bir gönderi paylaşan Mark Peacock olduğunu biliyorlar.

Peacock, “2020, daha önce hiç olmadığı kadar çok değişiklik getirdi” diye yazdı.

“Londra’dan ayrıldım ve Atlantik’i geçtim, çok sayıda komik Zoom quizi için giyindim, bahçecilik sevgisini yeniden keşfettim, direksiyonu solda olan bir arabayı kullanmayı öğrendim, ruh arkadaşımla ve gerçek bir aşkla (Jonathan Van Ness) evlendim ve adı Pablo olan bir Jack Russell’ı evlat edindim ve 4 harika kedisi olan bir aileye girdim.”

Sleuths, çiftin 2019’un sonlarından beri birbirlerinin Instagram gönderilerini beğenip yorumladıklarını keşfetti. Ayrıca bu yıl, pandemi kısıtlamaların belirlenmesinden hemen önce Oscar etkinliklerine birlikte katılıyorlardı.

Peacock, Men’s Health UK gibi yayınların kapağında yer alan ve onlara ipuçları veren bir fitness uzmanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.