‘Mükemmel Penis’ Üzerine Bir Araştırma, Kadınların Eşcinsel Erkeklere Çok Benzediğini Ortaya Koydu

 ‘Mükemmel Penis’ Üzerine Bir Araştırma, Kadınların Eşcinsel Erkeklere Çok Benzediğini Ortaya Koydu
Digiqole ad

Birkaç yıl önce, Dr. Nicole Prause kendini 33 adet mavi, 3-D baskılı penis ve “mükemmel penis” hakkında- daha da spesifik olarak, kadınların seks partnerlerinin penis boyutundaki tercihleri ​​hakkında – veri elde etme arzusuyla buldu.

75 kadına her biri farklı uzunlukta ve çevre ölçüsünde olan sahte penislerin verildiği ve en çekici olanı seçmelerinin istendiği “mükemmel penis” çalışmasının sonuçları daha sonra UCLA ve New Mexico Üniversitesi tarafından yayınlandı. Bu sonuçlar şöyleydi: Çoğu kadının “mükemmel penisi” (Prause’un gerçekte var olmadığında ısrar ettiği bir şey) erkeklerin ortalama penis boyutuna oldukça yakındır. Yani, kadınlar çok fazla şey istemiyorlar!

Ancak “mükemmel penis” çalışmasının başka bir kısmı, bir açıdan, bu heteroseksüel kadınların eşcinsel erkeklerden pek de farklı olmadığını kanıtlıyor (veya penisli bir partnerle seks yapmaktan hoşlananlar) ve bu ideal penisin aslında duruma bağlı olduğu fikri.

Prause’nin çalışmasına göre, kadınlar flört için yaklaşık 6,3 ″ uzunluğunda (16 cm) ve 4,8 civarında (12,2 cm) ve bir gecelik ilişki için 6,4 ″ uzunluğunda (16,25 cm), 5 ″ civarında (12,7 cm) bir penis seçti. “Koca çükü” veya “erkek arkadaş çükü” terimini duydunuz mu? Görünüşe göre konsept cinsellikleri ve cinsiyeti kapsıyor.

Eşcinsel erkeklerden oluşan bir test grubunun “mükemmel penis” olarak gördükleri şeyin incelendiği herhangi bir çalışma bilmesek de penisin bu kadınların ideal olduğunu söylediklerinden daha büyük olması çok olasıdır. Ancak ortaya çıktığı üzere, heteroseksüel kadınlar ve eşcinsel erkekler sandıklarından daha çok benziyorlar.

Birinin ideal penisinin onunla ne yapmak istediğine bağlı olması anlaşılabilir bir durum. Bir kişi oral seks için daha büyük bir penis isteyebilir, ancak aynı penisin penetrasyon için çok büyük olduğunu düşünebilir. Ya da düzenli olarak cinsel ilişki olacaksa, daha küçük, daha “yönetilebilir” bir penis isteyebilirler.

İlginç bir şekilde, bir kişinin (ister eşcinsel bir erkek ister heteroseksüel bir kadın) uzun süreli bir partnerde daha küçük bir penis ve tek seferlik bir ilişkide daha büyük bir penis isteme fikri, aslında büyük penisli erkeklerin söylediklerini doğruluyor: Çok büyük bir penisle seks zor olabiliyor, bir şeyler her zaman ‘sığmadığı’ ya da ilgili bir partner bulmak zor olduğu için. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

20 Paylaşımlar
Paylaş20
Tweetle
Paylaş
Pin