“Karımın Bana Karşı İlgisizliği Benim Erkeklere Yönelmeme Sebep Oldu” !

 “Karımın Bana Karşı İlgisizliği Benim Erkeklere Yönelmeme Sebep Oldu” !
Digiqole ad

Bir erkeğin, tavsiyeler veren köşe yazarına sorduğu bir soru viral oldu.

İsmini vermek istemeyen 50 yaşındaki bir erkek, Independent’ın köşe yazarı Dear Mary’ye, evliliği için tek eşli kalma mücadelesi hakkında yazdı.

Erkek, eşiyle son iki yıldır seks hayatının, eşinin isteksizliği sebebiyle “neredeyse var olmadığını” söyleyerek; bu durumun kendini sadece başka kadınları değil, aynı zamanda başka erkekleri de hayal etmeye ittiğini söyledi.

“Ben 50’li yaşlarında, 25 yıldır tamamen sevdiği bir kadınla evli olan bir erkeğim. Son zamanlarda sürekli herhangi biriyle (kadın, erkek, grup) seviştiğimi hayal ediyorum ve yakın zamanda birkaç internet sitesine üye oldum ve bu sayede yaşlı erkeklere büyüyen bir ilgimin olduğunu fark ettim.”

“Son zamanlarda yaşça benden büyük erkeklerle Skype yapmaya başladım. Onların mastürbasyon yapmalarını izliyorum ve birkaç kere ben de kamera karşısında mastürbasyon yaptım. Son bir kaç yıla kadar asla aklımdan geçmeyen cinselliğimi keşfetmeye devam mı etmeliyim yoksa kendim olduğum gibi kalıp isole hissetmeye devam edip, eskiden karımla sahip olduğumuz cinsel hayatı mı özlemeliyim bilemiyorum.”

Dear Mary’nin cevabı ise şu şekilde oldu;

“Bunun sizin için ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorum ancak kendinizi burada açmanız büyük bir adım. Sizin kadın, erkek veya grup olarak sevişme fantezileriniz; online olarak başka bir erkekle seviştiğiniz için, fantezinin de ötesine gidip gerçekliğe bürünmüş. Eğer aranızda duygusal bir yakınlık varsa bu daha sonrasında cinsel yakınlığa dönüşmelidir ancak eşinizle, ilişkinizin neresinde hata olduğunu konuşmanızı tavsiye ediyorum. Eşinle aranızdaki problemleri çözdüğünüz takdirde, erkeklere olan ilgin azalarak bitebilir. Bir konuşma yapmayı evliliğinize borçlusunuz.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

40 Paylaşımlar
Paylaş40
Tweetle
Paylaş
Pin