fbpx   .  

Kristen Stewart: Alacakaranlık Çok Eşcinsel Bir Film

Alacakaranlık efsanesinin dünyayı kasıp kavurmasından 15 yıl sonra Kristen Stewart şimdi geriye dönüp baktığında efsanenin ne olduğunu görebiliyor: son derece eşcinsel.

Sundance Film Festivali’nde iki filmi gösterime girecek olan Oscar adayı Spencer, Variety için kısa süre önce kaleme aldığı kapak yazısında, kendisini A-List’e taşıyan Twilight film serisini nasıl gördüğünü anlattı.

Ünlü oyuncu, Alacakaranlık filmlerinin tuhaflığı hakkında konuşurken “Bunu ancak şimdi görebiliyorum” dedi. “Bu şekilde başladığını sanmıyorum, ama aynı zamanda orada olduğum gerçeğinin, bunun süzülmekte olduğunu da düşünüyorum.”

 

Oyuncu, “Bu çok eşcinsel bir film,” diye devam etti. “Yani, Yüce İsa, Taylor, Rob ve ben, ve bu çok gizli ve tamam değil. Yani, bu kitabı bir Mormon kadın yazdı. Her şey baskıyla ilgili, sizi yok edecek şeyi istemekle ilgili. Bu benim sevdiğim çok gotik, eşcinsel bir eğilim.”

Kristen Stewart photographed for Variety Magazine December 15, 2023 by Emily Soto.

Röportajda Stewart’a, “açılma kararının kendisini LGBTİ+ bireyler için bir rol model haline getirdiğini ne kadar anladığı” da soruldu.

 
Kristen Stewart photographed for Variety Magazine December 15, 2023 by Emily Soto.

“Hiçbir fikrim yok. Hayatım boyunca tanıştığım ve üniversitede bir kızı öpmüş olan her kadın ‘Evet, yani ben de’ diyor. Kız arkadaşımla sürekli şakalaşıyorum. O da gay. Herkes gay.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.