fbpx   .  

Kristen Stewart, Yeni Gerilim Lezbiyen Filmiyle Geliyor!

Lezbiyen idol Kristen Stewart, Clea DuVall’ın Noel temalı romantik komedisi Happiest Season’da Abby rolünü oynadıktan sadece iki yıl sonra, lezbiyenliği konu alan bir romantik gerilim filmi ile ekranlara döndü.

Stewart, vücut geliştirmenin rekabetçi dünyasında geçen, Rose Glass (Saint Maud) tarafından yönetilen romantik bir gerilim filmi Love Lies Bleeding’de rol aldı. Film A24 tarafından vizyona giriyor.

 

Glass ve Weronika Tofilksa tarafından yazılan film, “ego, arzu ve Amerikan rüyası tarafından beslenen bir romantizm” olarak tanımlanıyor ve vücut geliştirmede başarılı olmak için gereken niteliklere odaklanıyor. Stewart, filmde yardımcı başrol oyuncusu olarak vücut geliştirmeci kadının koruyucu sevgilisini canlandırıyor.

 

Stewart lezbiyen izleyicileri çekmek için yeterli değilse bile, filmde vücut geliştiren çok sayıda kaslı kadın olacağını ifade etti. Bu lezbiyenlerin sevdiği ama filmlerde nadiren gördüğü bir şeydir.

Onu Loves Lies Bleeding’de görmeden önce Stewart, David Cronenberg’in yeni bilimkurgu filmi Crimes of the Future’da Léa Seydoux ve Viggo Mortensen ile birlikte rol alıyor.

Crimes of the Future, ünlü bir performans sanatçısı (Mortensen) ve “organlarının metamorfozunu avangart performanslarda alenen sergileyen” ortağı (Seydoux) hakkında klasik bir Cronenberg korku filmi.

Stewart, sanatçının hareketlerini saplantılı bir şekilde izleyen National Organ Registry’de bir araştırmacı olan Timlin’i canlandırıyor.

Crimes of the Future’ın ilk fragmanı çıktı ve tüm Cronenberg filmleri gibi tuhaf ve rahatsız edici görünüyor. Bu sizin tarzınız değilse de, umarız Love Lies Bleeding öyle olur.

Stewart özel hayatında yaşadığı gelişmeler ile geçen Kasım ayında iki yıllık kız arkadaşı Dylan Meyer ile nişanlandı. Mutlu haberi Howard Stern ile yaptığı röportajda açıkladı.

Stewart, SiriusXM programında Stern’e,

“Evleniyoruz ve bunu kesinlikle yapacağız” dedi. “Teklif edilmesini bekledim, bu yüzden ne istediğimi açıkça belli ettim ve o da başardı. Evleniyoruz, bu gerçekten oluyor.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.