Kristen Stewart’ın Prenses Diana Rolünden İkinci Fotoğraf Geldi

 Kristen Stewart’ın Prenses Diana Rolünden İkinci Fotoğraf Geldi
Digiqole ad

Geçen yılki kuir tatil romantik komedisi Happiest Season’daki performansının ardından, BAFTA ödüllü aktris, Pablo Larraín’in yönettiği Prenses Diana biyografisi Spencer’da rol alıyor ve henüz bir fragman görmemiş olsak da setten yeni yapım fotoğrafları internette dolaşıyor ve KStew kesinlikle Galler prensesi olarak müthiş görünüyor.

Filmin prodüksiyonu bu yılın başlarında başladı ve şu anda devam ediyor ve bu en son setteki fotoğraf, KStew’in içindeki Prenses Di’yi gördüğmüz ilk an… 

Deadline’a göre Peaky Blinders’dan Steven Knight tarafından yazılan Spencer, “Noel tatilini Kraliyet Ailesi ile Norfolk’taki Sandringham malikanesinde geçiren ve Prens Charles’la olan evliliğini bırakmaya karar veren Prenses Diana’nın hayatındaki bir hafta sonu”na odaklanıyor. 

Kristen, yaklaşan film hakkında Variety’ye yaptığı açıklamada “Spencer, Diana’nın hayatında önemli bir dönüm noktasında kim olduğuna dair duygusal bir tahayyülün içine dalıyor” dedi.

“Bu, adıyla başlayan parçalarının toplamının fiziksel bir iddiası: Spencer. Diana, Spencer’ın kendisi için ne anlama geldiğini tutmaya çalışırken, kendine dönmeye çalışmasıyla ilgili üzücü bir çaba.” 

Son dönemdeki tüm dramları ve Kraliyet Ailesi’ne son zamanlarda özellikle Meghan Markle ve Prince Harry’nin Oprah ile çığır açan, bomba gibi röportajıyla yenilenen ilgiyi göz önünde bulundurursak Spencer’ın çok fazla ses getireceğini şimdiden söyleyebiliriz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin