Kristen Stewart’ın Yeni Kuir Filminden İlk Görseller Paylaşıldı

 Kristen Stewart’ın Yeni Kuir Filminden İlk Görseller Paylaşıldı
Digiqole ad

People Magazine, Kristen Stewart’ın yakında çıkacak kuir temalı romantik komedi filmi Happiest Season’dan ilk görüntüleri yayınladı. Happiest Season, Abby (Stewart) isimli bir karakterin kız arkadaşı Harper’a (Mackanzie Davis) evlenme teklifi etme planlarını ve hikayesini konu alıyor. Abby, Harper’ın geleneksel yılbaşı partisine katıldığında, sevgilisinin muhafazakar ailesine tam olarak eşcinsel olarak açılmadığını görüyor.

Filmde ayrıca Mary Steenburgen (Elf), Victor Garber (Alias), Alison Brie (Community), Aubrey Plaza (Parks and Recreation), Dan Levy (Schitt’s Creek), Ana Gasteyer (Mean Girls) ve Clea DuVall (But I’m a Cheerleader) gibi isimler yer alıyor.

Filmin yardımcı yazarlığını ve yönetmenliğini üstlenen DuVall,

“Yılbaşı filmlerinin büyük bir hayranıyım fakat şimdiye kadar benim hikayemin temsil edildiğini hiç görmedim. Happiest Season, evrensel bir hikayeyi farklı bir bakış açısıyla anlatmak için harika bir fırsat oldu.” Dedi.

Stewart’ta DuVall’a katılarak şunları söyledi,

“Sanırım hayatım boyunca yılbaşı tatilinde geçen kuir bir romantik komedisi izlemek istedim. Bu filmi dünyaya getirdiği için Clea’ya minnettarım. Bir yılbaşı filminin evinize olan özleminizi hissetmenizi sağlaması çok hoş bir şey. Film, aynı zamanda gerçekliğin bazen ne kadar komik ve zor olabileceğini de gösteriyor.” 

DuVall, Happiest Season’ın setinin şimdiye kadar çalıştığı ‘en eğlenceli setlerden biri’ olduğunu da belirtti. “Oyuncu kadrosundan çalışanlara kadar herkes, filmin setine her gün heyecan ve mutlulukla geldi. Her gün ayrı güzeldi.” Dedi.

Steward, “Birbirini her konuda destekleyen insanlardan oluşan sevgi dolu bir grup gibiydik,” diye ekledi. 

Happiest Season, ABD’de 20, İngiltere’de ise 27 Kasım’da vizyona girecek.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

25 Paylaşımlar
Paylaş25
Tweetle
Paylaş
Pin