fbpx   .  

Kuir Burçlar: Ağustos’ta Sizi Neler Bekliyor?

Yaz hala tüm hızıyla devam ediyor, peki yıldızlar bu ay size neler söylüyor?

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Temmuz bir patlama ile başladı çünkü sen bir havai fişeksin Koç! Tutkulu Mars, bağımsız Uranüs ile kare açı yaptığından, kimsenin modası geçmiş fikirlerine ayıracak vaktiniz yok. Özellikle savunmasızları savunuyorsanız, tarafınızı seçmek zorunda kalabilirsiniz. Çifte Kova dolunay enerjisi, bu yaz topluluk ve arkadaşlarla ilgili 11. evinize dikkat çekiyor; en yakınlarınızla zaman geçirin ve hayatınızdaki eğlenceyi geri kazanın.

 

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Standartlarını yüksek tutuyorsun, erdemli Boğa. Herkes ideallerinize göre yaşayamaz ve sorun değil. 23 Temmuz’dan 17 Ağustos’a kadar, Venüs bu süre zarfında size sevgi ve zevk getirirken rahatlayın – sonra işe geri dönün.. Kariyeriniz Temmuz ve Ağustos aylarında öne çıkıyor, çünkü çifte dolunaylar sizi halka açık bir ilgi odağı haline getiriyor. Bu prestij daha ağır bir iş yüküyle birlikte gelir, ancak korkmayın, bu görev için hazırlıklı ve donanımlısınız.

 

İkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)

Merkür’ün bu Temmuz ve Ağustos geçişleri, ruhunuzun isteklerini düşünmenizi sağlıyor. Kova ayı enerjisi 9. Seyahat evinizden geçiyor, bu yüzden maceraya hazır olun, ama gerçekten ne aradığınızı biliyor musunuz? Bazen geride bıraktıklarımızı ve sahip olduklarımızın değerini anlamak için ayrılmamız gerekir.

Yengeç (21 Mayıs – 21 Haziran)

Sosyal çevrenize karşı duygusal davranışlarınız olabilir. Alınganlık seviyeniz oldukça yüksek. Bugün insanlarla temas halinde olmak yerine kendinizle temas halinde olmanız sonraki sıkıntılı süreçlerin önüne geçmiş olacaktır. Ağustos ayında biraz sakin kalmaya özen gösterin. 

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu yaz gittiğiniz her yere kırmızı halılar serilecek! Güneşin Uranüs ile Boğa burcunda açı yaptığı 6 Ağustos’ta kendinizi kanıtlama dürtüsüne karşı koyun; savaşmak sadece diğerlerini uzaklaştırır. 8 Ağustos sizin için bir güç günü, bunu en iyi şekilde değerlendirin. İlişkilerinizde geleneksel olmayanı benimsemek, 23 Temmuz ve 22 Ağustos’ta gelişmenizi sağlayacaktır.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Topluluğunuz bu yaz bir başkalaşım geçiriyor olabilir, ama bunun nedeni sizin değişmeniz. Merkür artık gerilemenin gölgesinde değil, bu yüzden sizi çağıran bu yeni yola güvenin. Hangi yeni görevde bulunuyorsunuz? 12. ev gezegen hareketi ile biraz rüya gibi ve içe dönük hissedebilirsiniz, ancak 6. evinizdeki iki dolunay ile enerjik bir hale geleceksiniz.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Şimdiye kadarki en iyi yazını geçiren biri varsa, o da kuir Terazi’dir! Bu Temmuz’daki sosyal etkinliklerde kelebek sizsiniz ve nereye giderseniz gidin eğlenceyi de beraberinde getiriyorsunuz. 23 Temmuz’da Venüs Başak burcuna geçerken, daha anlamlı bağlantılar arıyor olabilirsiniz. Kendinizi bir randevuya çıkarın veya yeniden bağlantı kurmak için bir yürüyüşe çıkın. Özellikle 23 Temmuz ve 22 Ağustos’ta seksi ve keyifli günler yaşayabilirsiniz.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Ev deyince aklınıza nasıl bir görüntü geliyor? Yaz, ailenizin 4. evini çevreleyen büyük bir enerji getiriyor ve ruhunuzun kendini evinde hissettiği, kendi güvenlik duygunuzu topladığınız yere bağlanmanız için size yalvarıyor. Dünyaya, rahatınıza veya ailenize daha bağlı hissetmenizi sağlayan hangi ritüeller evinizi temizler ve onurlandırır? 23 Temmuz’da ve 22 Ağustos’ta bunları gerçekleştirin.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

9. Seyahat evinizin eğlenceli ve keyifli aslan burcunda olmasıyla yaza çok Yay bir başlangıç ​​yapabilirsiniz. Denkleme Venüs ve Mars’ı ekleyin ve her şey sizin için oldukça romantik görünüyor. 29 Temmuz’da Jüpiter’in 3. evinizdeki Kova burcuna geri dönmesiyle herhangi bir mantıksız düşünceyi durdurmaya çalışın. Ağustos ayına gelindiğinde, topluluğunuz arasında dehanızla tanınacaksınız.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

Kendinizden, ne istediğinizden ve bunu kiminle yapmak istediğinizden her zamankinden daha emin bir şekilde ortaya çıkacaksınız. Bu yaz, öz-değer ve değerle ilgili 2. evinizdeki çifte dolunaylar, ruhsal ve parasal ödüller kazanmanızı sağlayacak. Diğerleri hala yeni buldukları özgürlüklerini keşfediyor olsalar da siz zaten istediğiniz her şeyi yapmakla meşgulsünüz. Satürn’ün gerilemesi size mutluluk için bazı sınırların gerekli olduğunu hatırlatacak..

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Bu yaz yararlanmanız için muhteşem bir yıldız enerjisi var. Bu Temmuz’da Aslan burcunuza yaslanın. 7. evinizdeki Venüs ve Mars, sizi başkaları için inanılmaz derecede çekici kılacak manyetik bir çekiciliğe sahip. Burcunuzdaki 1. evde çift dolunayınız var ve bu nedenle sihri ikiye katlıyorsunuz. Ağustos ayında bir zihin-beden sağlığı bağlantısı oluşturun ve öz değerinizi toplayın.

Balık (19 Şubat- 20 Mart)

Hayat bir rüyaysa, o zaman istediğiniz hayatı hayal edebilirsiniz. 12. ev sizinle her zaman güçlü, ancak özellikle 23 Temmuz ve 22 Ağustos’ta daha da güçlü. 6. evinizdeki gezegensel hareket, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışmanızı sağlayacak, ancak yalnız değilsiniz. 7. evinizdeki Başak burcundaki Merkür, hayallerinizi partner(ler)inizle paylaşmanızı istiyor. Neler olabileceğini görmek için harekete geçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.