‘L Word Generation Q’nun İkinci Sezonunun Yayın Tarihi Belli Oldu

 ‘L Word Generation Q’nun İkinci Sezonunun Yayın Tarihi Belli Oldu
Digiqole ad

Hepimiz düşündüğümüzden çok daha erken konuşacak, gülecek, sevecek ve nefes alacağız!

İnternetin bir numaralı bağımsız lezbiyen web sitesi Autostraddle’a göre, The L Word Generation Q’nun ikinci sezon çekimleri 25 Mayıs’ta tamamlandı ve sezon 8 Ağustos’ta prömiyer yapacak.

TV Line ilk olarak dizinin ikinci sezonu için bir yaz prömiyeri olacağını bildirdi ve Autostraddle “içeriden bir kaynağın” 8 Ağustos olacağını doğruladığını bildirdi. L Word Online da ikinci sezonun 8 Ağustos’ta prömiyer yapacağını söyledi.

Resmi bir açıklama olmasa bile, muhtemelen bunun ikinci sezonun resmi başlangıç ​​tarihi olduğunu söyleyebiliriz. Peki, önümüzdeki sezon hakkında başka ne biliyoruz?

Gelen en büyük değişikliklerden biri, Rosie O’Donnell’in kadroya Tina’nın nişanlısı Carrie olarak katılması olacak. Carrie, Bette ile birlikte çalışacak olan “düzgün bir avukat” olarak tanımlanıyor. Tina’nın eski sevgilisi ve şu anki nişanlısının buluşması, kesinlikle ikinci sezonun en patlayıcı hikayelerinden biri olacak.

Bette ve Tina’nın kızı Angie’yi oynayan Jordan Hull, dizide düzenli olarak yer alacak. Bir trans sınıf arkadaşı olan ve Angie’den hoşlanan Sophie Giannamore’un ne kadar yer alacağına dair bir haber yok, ancak filizlenen kuir ve trans romantizmi daha fazla görmeyi umuyoruz.

Ayrıca Vanessa Williams’ın oyuncu kadrosuna tekrar eden bir rolde “kıvılcım çıkaran bir sanatçı” Pippa Pascal olarak katılacağını biliyoruz.

Autostraddle’ın araştırmasına göre, ikinci sezonun Alice’in yazar olması, Angie Porter-Kennard’ın muhtemelen üvey kız kardeşiyle tanışması ve Shane (Kate Moennig) ve Tess’in (Jamie Clayton) ilişkisinin daha da karmaşık hale gelmesini içeren hikâyeler içereceğini de biliyoruz. PANTS podcast’inde Moennig, ikili arasındaki dinamiği zorlu olarak adlandırdı.

Birinci sezon çok dramatik bir şekilde sona erdi, Bette Los Angeles belediye başkanı olma yarışını kaybetti, Finley ve Sophie takılıyor ve Micah (Leo Sheng), şu anda görüştüğü kişi olan Jose’nin kocası olduğunu iddia eden biriyle tanışıyor.

Harika bir ikinci sezona kesinlikle hazırız! 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin