Lezbiyen Korku Oyunu: The Missing: J.J. Macfield and the Island of Memories

 Lezbiyen Korku Oyunu: The Missing: J.J. Macfield and the Island of Memories
Digiqole ad

Lezbiyen bir kadının kimlik bunalımını ve aşk hikayesini anlatan The Missing: J.J. Macfield and the Island of Memories, herkese hitap etse de özellikle LGBT oyunseverlerin ilgisini çekebilecek türden.

Oyun daha açılış sahnesinden vurucu başlıyor: “Bu oyun olduğun kişi olmanın asla yanlış olamayacağı düşüncesi ile yapılmıştır.”

Senaryoya göre, yönettiğiniz J.J. Macfield karakteri, kız arkadaşı Emily ile Memoria Island’da kamp yapıyor fakat korkunç bir fırtına çifti ayırıyor.

J.J. kız arkadaşını ararken talihsiz bir şekilde yıldırım çarpması sonucu ölüyor fakat bir gergedan tarafından laboratuvar ortamında hayata döndürülüyor. Evet, bizce de sürreal!

Oyunun geri kalanında J.J. kız arkadaşını aramaya devam ediyor ve yıldırımın bazı olumsuz özelliklerini kazanım olarak kullanabiliyor – uzuvlarını yenileyebilmek gibi. 

Senaryoda ilerlerdikçe J.J. annesinden, arkadaşlarından ve en sonunda olanı biteni anlatan bir profesörden telefon mesajları alıyor.

Daha söylersek tadı kaçar. Yine de, 5 saatinizi ayırarak merakınızı giderebilirsiniz! 

Hepimizin her gün yaşayabileceği hisleri harika bir korku oyununa dönüştürmüş olan The Missing: J.J. Macfield and the Island of Memories, kesinlikle bir şansı hakediyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

19 Paylaşımlar
Paylaş19
Tweetle
Paylaş
Pin