Margot Robbie Biseksüel Anti Kahraman Harley Quinn Hakkında Konuştu

 Margot Robbie Biseksüel Anti Kahraman Harley Quinn Hakkında Konuştu
Digiqole ad

Margot Robbie, biseksüel anti-kahraman Harley Quinn’den ve karakterinin The Suicide Squad’daki romantik ilgi alanlarını oynamaktan bahsetti.

31 yaşındaki oyuncu Entertainment Tonight ile yaptığı röportajda şunları söyledi: “Harley Quinn, ilk kez Bay J’den kesinlikle bağımsız. Birds of Prey’de başlangıçta ayrılmış olsalar da onunla birlikte olmamak onun için hala bir sorundu.”

“Bunda, onu düşünmüyor bile, bu gerçekten eğlenceli ve Harley’nin hayatı için yeni, ilginç bir zihniyet ve yer. Yeni bir aşk arıyor ve tüm yanlış yerleri arıyor.”

Robbie ayrıca Leslie Grace ve Grace’in Batgirl filmindeki Barbra Gordon rolünü oynayacak olmasından da bahsetti.

“Bunu bilmiyordum! Ne güzel! O harika,” diye bağırdı. “Evet, Warner Bros’u arıyorum, beni DC’ye bağlayabilir misin? Evet teşekkür ederim. İş üstündeyim. Merak etme.”

Harley Quinn ve Joker görünüşte bitmiş ve bir Batgirl filmi yoldayken, belki de ufukta bir Gotham City Siren filmi vardır.

Popüler çizgi roman dizisinde Harley, bir dizi maceraya devam ederken Poison Ivy ve Catwoman ile birlikte çalışıyordu.

Geçmişte Robbie, Poison Ivy’nin bir Harley Quinn projesinde yer almasıyla ilgilendiğini ifade etmişti.

2018’de oyuncu, iki karakter arasındaki ilişkiyi “keşfetmeyi” çok isteyeceğini söyledi.

“Çizgi romanları okursanız, Poison Ivy ve Harley’nin yakın bir ilişkisi olduğunu bilirsiniz. Bazı çizgi romanlarda bunu bir dostluk olarak aktarırlar; diğer çizgi romanlarda aslında bir çift olarak cinsel ilişkiye girdiklerini görebilirsiniz” dedi.

“Poison Ivy’nin evrene katılmasını çok isterim çünkü Harley ve Poison Ivy ilişkisi çizgi romanların en sevdiğim yönlerinden biri, bu yüzden bunu ekranda keşfetmek istiyorum.”

Poison Ivy’yi kimin oynamasını istediği sorulduğunda Robbie, “Biliyor musun? Bunu çok düşündüm ve aklıma gelen kimse yok. Oldukça açık fikirliyim.”

The Suicide Squad fragmanını aşağıdan veya buradan izleyebilirsiniz.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin