Marvel, Angelina Jolie’li Eşcinsel Süper Kahraman Filmi Eternals’dan İlk Görüntüleri Yayınladı!

 Marvel, Angelina Jolie’li Eşcinsel Süper Kahraman Filmi Eternals’dan İlk Görüntüleri Yayınladı!
Digiqole ad

Marvel, Brian Tyree Henry’nin açık gay süper kahraman Phastos’u oynayacağı Eternals’dan ilk görüntüleri yayınladı.


Merakla beklenen film, Dünya’nın savunucusu olarak hizmet eden bir insansı ırkın hikayesini anlatan aynı adlı Marvel Comics serisine dayanıyor. Uzun metrajlı film Eternals’ları (Sonsuzları) insanlığı şeytani muadilleri olan Devants’tan korumak için yeniden bir araya gelirken ekranlara getirecek. 

Film 2018’de ilk duyurulduğunda Marvel hayranları arasında büyük bir heyecan vardı ancak koronavirüs salgını nedeniyle filmin iki kez vizyon tarihi ertelendi.

Stüdyo nihayet 3 Mayıs Pazartesi günü yüklenen bir YouTube videosunda hayranlara filmi ilk kez gösterdi. 

“Marvel Studios Celebrates The Movies” başlıklı video, Black Widow, Shang-Chi, The Legend of the Ten Rings ve Eternals gibi gelecek yapımlara geçmeden önce, Avengers: Endgame de dahil olmak üzere stüdyonun geçmiş gişe rekorları kıran filmlerinden kliplerle başlıyor. 

Eternals’ın kısa klibi, hayranlara Eternals’ın ruhani lideri Ajak’ı canlandıracak Salma Hayek’in ilk görüntülerini içeriyor ve ayrıca Angelina Jolie’yi kozmik enerjiden silahlar oluşturabilen şiddetli bir savaşçı olan Thena olarak tanıtıyor.

Klip ayrıca Marvel hayranlarına Richard Madden’i Ikaris ve Kumail Nanjiani’yi Kingo olarak gösteriyor – ama ne yazık ki Brian Tyree Henry’nin Phastos’u klipte yer almıyor. 

Kuir hayranlar, Marvel yapımı Eternals’da eşcinsel ilişkilerden ‘gurur duyacak’ 

Oscar ödüllü yönetmen Chloé Zhao’nun yönettiği filmin ilk olarak Kasım 2020’de gösterime girmesi planlanmıştı, ancak devam eden koronavirüs salgını nedeniyle Şubat 2021’e ertelendi. 

Filmin gösterimi daha sonra üçüncü kez yeniden planlandı ve şimdi bu yılın Kasım ayında sinema ekranlarında gösterilecek.

Aktör Haaz Sleiman, önümüzdeki filmde Phastos’un kocasını oynayacağını daha önce doğruladı. 

Sleiman Ocak ayında NewNowNext’e,

“İçimden gelen his, gurur duyacağım,” dedi. 

“Marvel’ın başardığı şeyle gurur duyuyorum çünkü ona çok düşünceli bir şekilde yaklaştılar ve Phastos filmdeki en büyük süper kahramanlardan biri. Ben onun kocasıyım, bir mimar; bir çocuğumuz var.” 

Bu arada Zhao, Şubat ayında SiriusXM’den Jess Cagle’a, Marvel yapımı Eternals’la “büyük bir risk” aldığını ve filmin farklı bir görsel tarzı olduğunu söyledi.

Zhao, “Sanırım bu noktada Marvel gerçekten yerinde çekim yapma riskini aldı çünkü konumlarda geniş açılı lenslerle çekim yapmak, görsel efektleri nasıl yaptığınızı etkileyecek,” dedi. 

“Aksiyon sahnelerini nasıl yaptığınızı etkileyecek. Farklı görünecek ve hissettirecek çok şey var.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin