Merakla Beklenen Euphoria’nın Yeni Sezonundan Haber Var: Şok Olacaksınız!

 Merakla Beklenen Euphoria’nın Yeni Sezonundan Haber Var: Şok Olacaksınız!
Digiqole ad

Euphoria’nın ikinci sezonu korona virüs salgını sebebiyle ertelendi ve dizi en erken 2020’nin sonlarında yayınlanacak gibi görünüyor.

HBO, geçtiğimiz aralık ayında Euphoria’nın ikinci sezonunun çıkacağını onayladı ve ikinci sezonu 2020’de yayınlamayı planladıklarını söyledi.

Mart ayında ise HBO, Zendaya (Rue) ve Angus Cloud (Fezco)’un fotoğrafını yayınlayarak dizinin çekilmekte olduğunu tekrar onayladı.

Fakat bu tarihten sonra korona virüs salgınının şiddetlenmesiyle Amerika’daki ve dünyadaki televizyon endüstrisi, salgından oldukça etkilendi.

Deadline, Euphora’nın salgın sebebiyle ertelenen birçok diziden biri olduğunu ve farklı bir tarihte yayınlanacağını bildirdi.

Dizide Cassie karakterini canlandıran Sydney Sweeney ise dizinin çekiminin bu yaz tamamlanacağını umut ettiğini ET ile yaptığı röportajında şu sözlerle belirtti;

“Ne olur ne olmaz diye acele etmek de istemiyorlar, şu anda güvenli olmadığı için kimseye ne kadar sürede halledebileceğimizi söylemiyoruz. Bu yüzden bekleyip göreceğiz.” 

Peki, Euphoria’nın ikinci sezonuyla ilgili neler biliyoruz?

Sweeney, ikinci sezonun ‘her konuda’ daha ‘karanlık’ olacağını ve ilk sezondaki cinsel taciz, uyuşturucu bağımlılığı gibi konuların daha yoğun olacağını bildirdi.

Sweeney, “Nelerin olacağını tahmin bile edemeyeceksiniz,” diyerek ekledi ve karakterlerin hikayelerinin gerçekten tahmin edilemez olacağını açıkladı.

“İkinci sezon şok edici. Neler olacağını tahmin bile edemeyeceksiniz.”

Hunter Schafer ise canlandırdığı karakterin Rue ile mutluluğu bulabileceğini söyledi.

Variety ile yaptığı röportajında Schafer,

“Karakterlere bir göz attığınızda hepsinin sorunlarla boğuştuğunu görüyorsunuz, bu yüzden bu sorunların çözülebileceğini umuyorum,” dedi.

Dizinin proje sorumlusu Sam Levinson ise The Hollywood Reporter ile yaptığı röportajında “Rue ölmedi. Bundan emin olabilirsiniz,” dedi. “Fezco’nun hikayesi de sadece birinci sezonluk bir şey değildi. İkinci sezonda da bulunacak,” diyerek ekledi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

12 Paylaşımlar
Paylaş12
Tweetle
Paylaş
Pin