Mezuniyet Töreninde Balo Kraliçesi Seçilen Öğrenci Altın Rengi Elbisesiyle İnternette Viral Oldu!

 Mezuniyet Töreninde Balo Kraliçesi Seçilen Öğrenci Altın Rengi Elbisesiyle İnternette Viral Oldu!
Digiqole ad

Mezuniyet balosunda taçlandırılan lise son sınıf öğrencisi, internette viral oldu.

Tennessee’deki White Station Lisesi öğrencileri, 17 yaşında olan ve eşcinsel olduğu bilinen Brandon Allen’a taç, yeşil bir kemer ve bir buket çiçek alması için oy verdi.

Brandon, omzu açık, yere kadar uzanan altın elbisesiyle, özellikle cinsiyet belirtmeyen “Balo Kraliçesi” ünvanını Cuma günü (27 Eylül) okulun futbol maçında aldı.

Instagram’a “Kraliçe olmam için oy veren herkese teşekkür ederim,” şeklinde yazdı. “Hepiniz çok güzel görünüyordunuz ve sizinle yürüyebildiğim için gerçekten onur duyuyorum!”

White Station Lisesi, Brandon’ın ünvanı kazandığını öğrendiği zaman yüzünde beliren mutluluğun fotoğrafını paylaşırken fotoğraf, Facebook ve Twitter’da binlerce beğeni ve yorum aldı.

Okuldan biri “White Station’da okuduğum için hiç bu kadar gururlanmamıştım. Brandon, tanıdığım en nazik insanlardan biri ve bu ünvanı sonuna kadar hak ediyor,” şeklinde Facebook’ta yazarken, başkası da “Bize gelecek için umut verdiniz!” yazdı.

Brandon’ın taçlandırılmasıyla ilgili olumsuz yorumlar da vardı ancak White Station’ın müdürü Carrye Holland, aldıkları karardan vazgeçmedi.

“Şunu bilin ki Brandon bu tacı hakkıyla kazandı. Mezuniyet balosunda kime oy verecekleri öğrencilerin kararı. Muhteşem okulumuzun müdürü olmaktan gurur duyuyorum. Katılmıyor olabilirsiniz ancak saygısız yorumları sileceğiz.”

“White Station High School herkesi, nasıl biri olmak isterlerse istesinler ya da neye inanmak isterlerse inansınlar herkesi sevip destekler. Yaydığınız ışık ve sevgi için hepinize teşekkür ederim.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

53 Paylaşımlar
Paylaş53
Tweetle
Paylaş
Pin