fbpx   .  

Miley Cyrus: Herkes Memelerin Taşaklardan Daha Güzel Olduğunu Bilir

Miley Cyrus, erkekler ve kadınlara yönelik çekimi hakkında tartışmalı bir açıklama yaptı ve kadınlarla daha güçlü bir bağı olduğunu söyledi.

Kendini biseksüel olarak tanımlayan 28 yaşındaki yıldız, çekiciliğin doğası hakkında yakın zamanda yaptığı bir röportajda açıldı.

 

Cyrus şunları söyledi:

“Kızlar çok daha ateşli. Bunu biliyoruz. Sanırım herkes, eski zamanlardan beri s*klerin heykellerinin harika olduğunu kabul edebilir.”

“Bunun dışında ben o kadar ilgilenmiyorum. S*kleri sadece sanat eseri olarak severim. Ve heykelsi şekli seviyorum, bir masada gerçekten çok iyi göründüğünü düşünüyorum.” Ancak sanatçı, kadınlarla daha iyi bir duygusal bağ kurduğunu da itiraf etti.

Herkes memelerin t*şaklardan daha güzel olduğunu bilir.”

Eşcinsel çekicilik üzerine zararsız yorumlar gibi görünen şeyler, aslında çekim tonunun nesneleştirmenin bir uzantısından başka bir şey olmadığını öne sürüyor; LGBTİ+‘ın her türlü karmaşıklığını ortadan kaldıran topluluk çapında bir sorun.

2019’da pop yıldızı, eski erkek arkadaşı Cody Simpson ile Instagram Live’da yayın yapmıştı ve sorunlu alıntılar gelmeye devam etmişti.

Cyrus’un şüpheli yorumları, cinselliğin doğal duygulardan ziyade tercih edilen bir şey olduğunu ima etti.

Şarkıcı, “Dışarıda iyi adamlar var, pes etmeyin. Eşcinsel olmana gerek yok. Dışarıda s*kleri olan iyi insanlar var, onları bulmalısın. S*k gibi olmayan bir s*k bulmalısın, anlıyor musun?”

“Her zaman eşcinsel olmam gerektiğini düşündüm çünkü bütün erkeklerin kötü olduğunu düşünürdüm, ama bu doğru değil. Dışarıda s*kleri olan iyi insanlar var. Ben sadece biriyle tanıştım ve o bu canlı yayında.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.