Miley Cyrus: Karantinada Bol Bol FaceTime Üzerinden Seks Yaptım

 Miley Cyrus: Karantinada Bol Bol FaceTime Üzerinden Seks Yaptım
Digiqole ad

Miley Cyrus, Rolling Stone’un kapağında, yeni rock’n’roll albümü Plastic Hearts’ı, çocuk bir yıldız olmasını, kişisel hayatı ve ayık olmanın yeni yaratıcı zirvelere ulaşmasına nasıl yardımcı olduğu hakkında konuştu.

Şimdi 28 yaşında olan Cyrus, 14 yıldır göz önünde ve yıllar boyunca çeşitli dönüşümlerden geçti. Çocuk yıldız aşaması, country aşaması, pop aşaması ve daha pek çoğu, ama o her zaman Miley’di.

Miley, gösterinin sona ermesinden yaklaşık on yıl sonra hala Hannah Montana’nın gölgesinden çıkmaya çalışıyormuş gibi hissedip hissetmediği sorulduğunda, aslında hayatının bu bölümünü kucakladığını söyledi. Hannah Montana’nın aslında bir karakterden çok kendi deneyimi olduğunu söyledi.

“Dizinin kendisi “peruk takan normal bir kız” hakkındaydı, peki konsept? “Dizinin konsepti, bendim.”

Rolling Stone’a çocuk şovundan bahsederken, ‘Lil Nas X’ babamı aslında bu şekilde tanıyormuş,’ dedi. “Hannah Montana’yı izleyerek büyümüş ve” Robby Ray ile bir şarkı yapmak istiyorum “demiş. Kelimenin tam anlamıyla olan buydu. Lil Nas X’e dönüşebilecek ve büyürken beni izlemekten esinlenerek kendileri için bütün bir kimlik yaratabilecek genç, eşcinsel bir çocuğun idolü olmak. “

“Ya da Troye Sivan gibi sanatçıların,” My Heart Beats for Love’ çıktığında cinselliğiyle daha rahat hissettiğini duydum,” diye devam etti.

“Akranlarım bu deneyimleri yaşayınca ve çocukken gösterdiğim bir şey yüzünden kendilerini kabul edince, işte o zaman” Kahretsin, ben Hannah Montana’yım,’ dedim.’

Howard Stern ile yakın zamanda yapılan bir başka röportajda Miley, karantina sırasındaki aşk hayatından ve bunun nasıl gelişmesi gerektiğinden bahsetti.

Howard’a,

“Çok fazla FaceTime seks yapıyorum- bu en güvenli seks” dedi. Devam eden viral salgın göz önüne alındığında … haklı. “Kendim veya başkaları için kesinlikle sorumsuzca bir şey yapmayacağım … Birbirini güvende tutmak için doğru önlemleri almayanlar için bu sadece saçma. Berbat bir şey.”

Stern daha sonra ona herhangi birini ayarlayıp ayarlayamayacağını sordu ve kişinin cinsiyetinin kararında rol oynayıp oynamadığını sordu. “İnsanları seviyorum, sevdiğimi seviyorum, tüm cinsiyetlerle ilişkilerim oldu,’ diye yanıtladı.

“Şu anda biraz D havamdayım, ama her neyse, dürüst olmak gerekirse, her şeye tamamım.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

28 Paylaşımlar
Paylaş28
Tweetle
Paylaş
Pin