Netflix, Bu Yıl ‘Chilling Adventures of Sabrina’yı Sonlandırıyor!

 Netflix, Bu Yıl ‘Chilling Adventures of Sabrina’yı Sonlandırıyor!
Digiqole ad

Netflix, genç cadıları konu aldığı dizisini bitireceğini duyurdu.

Film, dizi ve belgesel platformu Netflix, Roberto Aguirre-Sacasa’nın doğa üstü ögelerle bezeli çizgi romanından uyarlanan ve baş rolünde Kiernan Shipka’nın bulunduğu Chilling Adventures of Sabrina’yı iptal ettiğini duyurdu. Dizi, içinde yer alan ‘kapsayıcı’ karakterler ve hikayelerle dolu olmasıyla biliniyor. Sabrina, dördüncü sezonu bu yılın sonlarında doğru yayınlandıktan sonra bitecek.

Aguirre-Sacasa yaptığı açıklamada,

“Chilling Adventures of Sabrina üzerinde çalışmak, daha ilk günden bir onurdu. Herkesin en sevdiği genç cadı Kiernan başta olmak üzere dizinin oyuncu kadrosu, tam bir neşe kaynağıydı. Ekibe, yazarlara, editörlere, asistanlara ve bu dizinin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.”

Shipka ve aynı şekilde kadro arkadaşları Chance Perdomo, Gavin Leatherwood, Tati Gabrielle, Lucy Davis, Miranda Otto, Lachlan Watson, Ross Lynch, Jaz Sinclair, Richard Coyle ve Michelle Gomez dizinin final sezonunda geri dönecek. Final bölümlerinin önümüzdeki sonbaharda yayınlanması planlanıyor.

Aguirre-Sacasa, dizi için “gurur duyduğunu” ve “herkesin emeği için teşekkür ettiğini” söyledikten sonra, hayranların final bölümleri için “sıkı tutunması” gerektiğini söyledi.

Shipka, Sabrina rolü sayesinde iyi yorumlar almayı başardı.

Sabrina, LGBTİ+, siyahileri ve güçlü kadınları başarılı bir şekilde temsil ettiği ve kapsayıcı hikayeler içerdiği için, sadık bir hayran kitlesi kazandı. Bu sebeple dizinin iptal haberi hayranlar arasında üzüntü yarattı.

Sabrina, başlangıçta Aguirre-Sacasa’nın başarılı Riverdale dizisinin bir spinoff’u olarak tasarlansa da daha sonra 20 bölümlük bir Netflix dizisi oldu. Ayrıca Netflix, Ozark, The Kominsky Method ve Dead to Me gibi dizileri iptal ettiğini geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Böylelikle  Chilling Adventures of Sabrina da iptal edilen dizilerin arasına katılmış oldu.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

23 Paylaşımlar
Paylaş23
Tweetle
Paylaş
Pin