İzleyin: Netflix’in Yeni Kuir Gençlik Filmi “Let It Snow“ Yolda!

 İzleyin: Netflix’in Yeni Kuir Gençlik Filmi “Let It Snow“ Yolda!
Digiqole ad

Kuir hikayesi barındıran bir “Yılbaşı Filmi” yolda!

John Green’in çok satan kitabından uyarlanan, Maureen Johnson ve Lauren Myracle’ın rol alacağı Let It Snow, Noel arifesinde küçük kasabalarında yaşanan kar fırtınası sayesinde tanışan birkaç lise son öğrencisini konu alıyor.

Netflix, filmin tanıtıldığı özet yazısında şunları vaat ediyor: “başarısız bir pop yıldızı, çalınan bir fıçı, rekabetçi dansçıları olan grup, kalay folyo ile kaplı gizemli bir kadın ve yerel Waffle Town’da efsane bir parti”

Filmde, Isabela Merced (Dora and the Lost City of Gold), Shameik Moore (The Get Down), Odeya Rush (Ladybird), Mitchell Hope (Descendants), Kiernan Shipka (Chilling Adventures of Sabrina), Jacob Batalon (Spider-Man: Homecoming) ve Joan Cusack gibi isimler yer alıyor.

Filmde ayrıca Liv Hewson ve YouTube yıldızı Anna Akana’nın oynayacağı iki eşcinsel karakter bulunuyor. Daha da iyisi, bu iki aktör gerçek hayatta da kuir. Anna biseksüel, Liv ise kendini ikili sistemin dışında tanımlıyor ve eşcinsel.

Film hakkında bu senenin başlarında GayStarNews ile röportaj yapan Liv, “Filmde birkaç farklı aşk ve tatil hikâyesi var ve ben de lezbiyen bir karakteri oynuyorum! Lezbiyenlerin de Noel’i var!” dedi.

Let It Snow’un fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

31 Paylaşımlar
Paylaş31
Tweetle
Paylaş
Pin