Polo Ralph Lauren’in Yeni Pride Koleksiyonu Hem Yetişkinler, Hem De Çocuklar İçin

 Polo Ralph Lauren’in Yeni Pride Koleksiyonu Hem Yetişkinler, Hem De Çocuklar İçin
Digiqole ad

Polo Ralph Lauren’in yeni koleksiyonunu tanıtan isimler, en az koleksiyonun kendisi kadar renkli: Model Jacob Bixenman, olimpik sporcu Gus Kenworthy, dansçı Harper Watters ve oyuncu Josie Totah.

Beş parçadan oluşan cinsiyetsiz koleksiyonun hem yetişkinler hem de çocuklar için olduğu belirtiliyor.

Ralph Lauren, LGBT dostu olduğu uzun süredir bilinen markalardan.

Koleksiyonda yer alan isimlerden Jacob Bixenman, çalışma için vermiş olduğu röportajda hem özel hem de profesyonel hayatına dair önemli paylaşımlarda bulundu.

Günümüzde Pride’ı kutlamamız ne kadar önemli?

Süper önemli. Kuir olmak bazen korkutucu ve garip hissettirebilir. Pride etkinlikleri bunu kırmak için. Birçok insanın bundan faydalanabileceğini düşünüyorum. Özellikle günümüzde her yerden fırlayan politik ve ideolojik tartışmaları düşündüğümüzde, bu karmaşanın içinde rahat hissedebileceğimiz yerlere ihtiyacımız var.

En güzel Pride anınız hangisi?

Birkaç yıl önce Avustralya’da Mardi Gras’taydım. Harikaydı. Hayatımda hiç böyle bir etkinlik görmedim.

Ralph Lauren ile çalışma kararını nasıl aldınız?

Teklif onlardan geldi ve satıştan elde edilecek gelirin tamamının Stonewall Derneği’ne bağışlayacaklarını söylediler. Bu beni etkiledi ve heyecanlandırdı. Proje hakkında konuştuk ve kısa bir süre sonra anlaştık.

Siz ve partneriniz Troye Sivan sosyal medyada oldukça nüfuz sahibisiniz. LGBT’nin rol modellerinden biri olarak baskı hissediyor musunuz?

Bir rol model kimliğini doldurmak konusunda çok kafa yormuyorum. Olduğum kişi olmaya ve dünyayı gördüğüm şekliyle aktarmaya çalışıyorum. LGBT ile ilgili konular beni doğal olarak yakından ilgilendiriyor ama yine de bunları paylaşırken bir denge tutturmam gerekiyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

34 Paylaşımlar
Paylaş34
Tweetle
Paylaş
Pin