Pose’un 3. Sezonunda Korona Virüs Sebebiyle Öpüşme ve Balo Sahneleri Olmayabilir

 Pose’un 3. Sezonunda Korona Virüs Sebebiyle Öpüşme ve Balo Sahneleri Olmayabilir
Digiqole ad

Pose, geçtiğimiz yıllar boyunca Pride sezonlarının vazgeçilmezi olmuştur. Ryan Murphy, Nelson Cragg ve Gwyneth Horder-Payton’ın yönetmenliğini üstlendiği dizinin yeni sezonlarının ilk bölümü genellikle haziranın ilk haftasında başlar ve haziran ayı boyunca devam ederdi. Fakat bu yıl korona virüs sebebiyle dizinin üçüncü sezonu çekilemedi ve yayınlanamadı. Üçüncü sezon daha yapım aşamasının başlarındayken çalışmalar korona virüs sebebiyle yarıda kesildi.

Dizinin başrollerinden Indya Moore, Variety ile yaptığı yeni bir röportajda,

“Yapım yarıda kesildiğinde şaşırmadım. Eninde sonunda bunun olacağını biliyordum, yine de üzücü bir andı. Biri hastalansaydı virüs çabucak diğer çalışanlara yayılırdı. Buna rağmen kadrodaki bazı isimlerin diziden elde ettiği gelire gerçekten ihtiyacı vardı. Nasıl hayatlarını sürdürebileceklerini düşündüğümde endişelendim.” Dedi.

Ayrıca Moore, geçtiğimiz günlerde hem online hem de gerçek hayatta (Black Lives Matter) protestolarına aktif bir şekilde katıldı.

https://www.instagram.com/p/CA_c7cHHHxK/?igshid=2su5jpxeanvi

Bütün bu yarıda kesilmelere rağmen dizinin üçüncü sezonu yine de çıkacak. Fakat yapım aşamasının bu kadar erken kesilmesinden dolayı yeni sezonun senaryosu henüz hazır bile değil. Buna bağlı olarak üçüncü sezonun senaryosu yazılırken bazı önlemler alınacak.

Dizinin yaratıcısı Canals korona virüs sebebiyle yaşadıkları zorluklardan şöyle bahsetti,

“Öpüşme sahnelerinin bazılarını iptal etmek zorunda kalacağız, özellikle de balo sahnelerinde zorluk yaşayacağız. Bazı sahnelerde arka planda 125 ya da 150’ye kadar oyuncu bulunuyor. Şu anda dizi için oldukça önem ve anlam taşıyan bu sahnelerde kimse olmadan nasıl bir iş çıkarabileceğimizi düşünüyoruz.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

32 Paylaşımlar
Paylaş32
Tweetle
Paylaş
Pin