PUMA, Yeni Pride Koleksiyonunu Cara Delevingne İle Tanıttı

 PUMA, Yeni Pride Koleksiyonunu Cara Delevingne İle Tanıttı
Digiqole ad

Birçok markanın yaptığı gibi PUMA’da  Pride ayını gökkuşağı desenli ürünlerini piyasaya sürerek kutluyor. Marka, Pride ayını sadece sloganlarla veya hashtaglerle kutlamakla kalmacağını, aynı zamanda LGBT hayır kurumlarına bağışta bulanacağına dair de söz verdi.

“From PUMA With Love” isimli Pride koleksiyonunda 13 parça bulunuyor ve bu parçalar arasında tişört, hırka, terlik ve çanta gibi birçok ürün bulunuyor. Ayrıca PUMA, mesajını yaymak için LGBT aktivisti ve elçisi Cara Delevingne ile çalıştı.

Ürünlerin fiyatları 20 ve 45 dolar arasında değişiyor. Ürünlerden elde edilen kazançların bir kısmının GLAAD, The Trevor Project ve Mind Out gibi LGBT organizasyonlarına destek amacıyla bağışlanacağı duyuruldu. PUMA, bu yılın başlarında LGBT atletlere destek olmak amacıyla The Trevor Project ile bir milyon dolarlık bir ortaklık yaptığını duyurmuştu.

Global marka direktörü Adam Petrick, geçtiğimiz günlerde bir basın toplantısında,

“Cara’yla birlikte böylesine anlamlı bir koleksiyon üzerinde çalışarak Pride ayını kutlamaktan ve LGBT organizasyonlarına bağışta bulunmaktan gurur duyuyoruz,” dedi.

Delevingne ise basın toplantısında şunları söyledi,

“Bu koleksiyon yüksek seviyede sevgiyle tasarlandı ve yaratıldı. Bu yılki Pride kutlamalarını heyecanla bekliyordum fakat şu anda yaşanmakta olanlar sebebiyle koleksiyonda yer alan ürünleri evimde giyip Zoom ve FaceTime yapmak için can atıyorum. LGBT topluluğu kutlanmayı hak ediyor. PUMA’yla çalışarak ortaya çıkardığımız bu gurur dolu çalışmamız ve koleksiyonumuz için minnettarım.”

PUMA, sadece Pride ayına özel ürün çıkarmakla kalmayacak ve aynı zamanda 3 Haziran’da TikTok’ta #OneCommunity başlığı altında Delevingne ile canlı bir yayın yapacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

46 Paylaşımlar
Paylaş46
Tweetle
Paylaş
Pin