Reebok, 2020 Pride Koleksiyonunu LGBT Aktivistleriyle Tanıttı

 Reebok, 2020 Pride Koleksiyonunu LGBT Aktivistleriyle Tanıttı
Digiqole ad

Reebok, bu seneki Pride kampanyası için sahneyi bir grup LGBT aktivistine verdi.

“Proud Notes,” isimli yeni kampanya, beş farklı aktivistin kendileri ve kuir topluluğu için verdiği mücadelelere odaklanıyor. Twiggy gençlerin evsizlik sorunuyla ilgilenirken, Wazina’nın kuirlik ve inanç konularına değindiğini görüyoruz.

Wazina, kampanyanın bir videosunda,

“İnançlı olabilirsiniz. İnançsız da olabilirsiniz. Bunda hiçbir sorun yok. İstediğin kişi olabilirsin, sen hatalı değilsin.” Diyor.

Kampanyanın bir parçası olarak aktivistler, toplumlarından veya sevgililerinden gönderilen mektupları da okuyor. Bu mektuplar, aktivistlerin mektubun sahibini nasıl etkilediğini anlatıyor.

Twiggy, kendisine gönderilen mektubu şöyle okuyor:

“17 yaşımdayken hayatıma girdiğini hatırlıyorum. Gözlerin parlaktı, daha fazlasını vermeye, daha fazlası olmaya hazırdın. Siyahi, yetenekli ve gururluydun.”

June’a gelen bir mektuptaysa,

“Benim ilham kaynağımsın. Burada ve her yerde olmayı hak ediyoruz,” yazıyor.

Kampanyayla beraber “All Types of Love” isimli bir koleksiyon da çıktı. Bu koleksiyonda gökkuşağı renkleriyle kuşatılmış ayakkabı, kıyafet ve aksesuarlar yer alıyor. Koleksiyonda yeni ayakkabı modelleri bulunmasa da Classic Leather, Nano X ve Instapump Fury gibi klasikler bulunuyor. Kıyafetler arasındaysa crop top tişört ve şortlar var. Ürünlerin fiyatlarıysa 25 dolardan 120 dolara kadar değişebiliyor.

Ayrıca marka, It Gets Better Projesi’ne 75 bin dolar bağışta bulunacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

28 Paylaşımlar
Paylaş28
Tweetle
Paylaş
Pin