fbpx   .  

Tam Hande Yener’i Seveceğiz, PAT! Homofobiye Karşı Gelmiş Murat Dalkılıç’a Söyleniyor!

Ne İntizar’mış ya! Vallahi insanların cinsel yönelimleri ile bu kadar ilgilenmesek, aslında herkes dilediği gibi sevişse hiç bunlar yaşanmayacak da! İşte…

Konuyu silbaştan yazmak istemezsem bana kızmazsınız umarım? Çok kısa özet geçeceğim;

 

İntizar’ın Sinem Gedik ile olan beraberliği gündeme gelince, Poll Production şirketinden kovulduğu yönünde haberler bomba gibi düşmüştü gündeme. İnsanlar pek tabii iktidara yakınlığı ile bilinen Mustafa Ceceli’nin destek alacağını düşünmüştü. Fakat olay tam tersi bir etki yaratmış, hatta ünlü isimler bile olaya tepkilerini göstermişti. İşte bunlardan biri de Murat Dalkılıç idi. Dalkılıç şöyle demişti konuyla alakalı;

 

”Maalesef seninle aynı çatı altında olmaktan gurur duyamadım ve duyamayacağım”

Daha sonra da bizzat Polat Yağcı ile telefonda konuşmuş, konuyu sormuştum ona, o da bana demişti ki;

”Emircim İntizar ile yolumuza devam ediyoruz, asla bir sorun yok, Poll Production ve benim hakkımda atıp tutanlara da çok aldanma önce tweet atıp, sonra arayıp özür diliyorlar.” Demişti.

Bahsettiği Murat Dalkılıç mıydı, yoksa bir başkası mı bilemiyorum. Fakat şimdi olayın yeniden gündeme gelmesini sağolsun Hande sağladı. Zamanında Onur Yürüyüşü’nde en önde elinde pankart yürüyen Hande, İntizar’ın olayında asla ses çıkartmadığı için LGBT’ler ve LGBT dostlarından bir kamyon dolusu söz işitmiş, sonrasında ise;

”Ben sizi seviyorum, hep yanınızdayım.”

Demişti. Bu yazı da ne kadar çok ‘demişti’ oldu dimi? Ama işte, dediler, demişler hatta miş miş’ler, yerini yine bahtsız ve saçma bir açıklamaya bıraktı.

Geçtiğimiz gün Son Liman adlı parçasını Poll Production şirketinden çıkartan Dalkılıç’a şöyle seslendi Hande;

Ah Hande ah! Ama bu sefer seni koruyamayacağız sanırım. Bu yaptığın son hareket ile, elinde kalan çok az LGBT severini de kaybetmiş oldun hayırlısı olsun. Yahu sanane! Sussana be kadın! Sen ki zaten daha önce yapmış olduğun hatayı toparlamaya çalıştın, yiyen yedi, yemeyen yemedi, e şimdi ne gerek var buna? Polat sen böyle söyledin diye madalya mı takacak, veya sen bunu söyledin de yargı mı dağıtmış oldun? Tam; ‘Öyle değildir, Hande başkadır, yanlış anlaşıldı Mert Ekren denen homofobikle de çalışmıyor zaten, baştan alalım.” Dediğimiz anda PAT! Yine yaptın yapacağını PES!

Sana gelince Murat, sen de hatalısın, neden mi? Madem böyle büyük bir kelime konuştun, e o zaman arkasında dur yahu? Neden bu sözlere zemin hazırlıyorsun ki? Gerçekten de sormazlar mı? 

”E sen şimdi asla gurur duymadığın, ve asla duymayacağın bir yapım şirketine mi kaldın? Başka şirket mi yoktu da, böylesine büyük laflar söylediğin şirketten şarkı çıkardın? ” Diye?

Neresinden tutmaya çalışırsanız çalışın elinizde kalıyor. E şimdi kafamda da Polat’ın bana dediği; ”Sen bakma söylenenlere sonra telefonda özür diliyorlar.” lafı geliyor, ve şimdi anlıyorum bunu kimin için dediğini.

SONUÇ: Samimi olan tek bir kişi bile yok.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.