The Bachelor’un Rüya Çifti Ayrıldı!

 The Bachelor’un Rüya Çifti Ayrıldı!
Digiqole ad

The Bachelor tarihinde ilk defa eşcinsel bir çift olarak tarihe geçen çift, bu sefer de The Bachelor’un ayrılan ilk eşcinsel çifti olarak tekrar tarihe geçiyor. Şovda nişanlanan Demi Burnett ve Kristian Hagerty, Instagram hesaplarından yaptıkları duyuru ile ayrıldıklarını açıkladı.

Duyuru, Burnett’in ikisinin siyah beyaz bir fotoğrafının altında şu açıklamayla yapıldı:

“Birbirimize karşı sevgi dolu kalbimizle, ilişkimizden bir geri adım atmamızın en iyisi olduğuna karar verdik.”

Bunların hepsi, Bachelor in Paradise’daki biseksüel yıldız Burnett’in şovda olmayan Hagerty isimli bir kadından hoşlanmaya başladığı sırada gerçekleşti. Yapımcılar daha sonra tomurcuklanan romantizmi arttırmak amacıyla cesur bir hareketle Hagerty’i şova getirdi. Daha sonra Burnett, Hagerty’e sezon finalinde evlilik teklifi edince, ekran başındaki kuir bireylerin hepsi gözyaşlarına boğulmuştu. Burnett bir dizinin üzerine çöküp,

“Buraya kendimi bulmak için gelmiştim, ama kendimi sende buldum.” Demişti.

Burnett’in Instagram gönderisi, çiftin hayranlarından aldıkları destek için minnettar olduklarını, aşk hikâyelerinin yarattığı etkiden sonsuza dek gurur duyacaklarını ve diğer insanların kendilerine olan güvenlerinin artarak kendilerini güvende hissetmelerini sağladıklarını umduğunu söyleyerek devam etti.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

37 Paylaşımlar
Paylaş37
Tweetle
Paylaş
Pin