fbpx   .  

Ünlü Oyuncu Julian Morris, 18 Yıldır Beraber Olduğu Erkek Arkadaşını Paylaşarak Açıldı

Perşembe günü, aktör ve eski Pretty Little Liars yıldızı Julian Morris, erkek arkadaşıyla 18. yıl dönümünü kutlayan, yürekleri ısıtan bir sosyal medya gönderisi ile kamuoyuna bir açıklama yaptı.

Morris, kendisinin ve Ross’un tatlı fotoğraf ve videolarından oluşan bir kaydırmalı gönderide, “18 yıldır birlikteyiz ve en iyi yıllarımdı çünkü sizinle birlikteydim” diye yazdı. “Seni seviyorum” diye ekledi kalp emojisiyle.

 

Morris, gizem-gerilim dizisi Pretty Little Liars’daki Wren Kingston rolüyle tanınıyor. Oyuncu ayrıca 24, Once Upon a Time ve New Girl adlı televizyon programlarında da rol aldı ve yakın zamanda Apple TV+ draması The Morning Show’da yer aldı.

 

38 yaşındaki Morris, 20 yaşından beri erkek arkadaşı Landon Ross ile birlikte. Morris, Perşembe günü yayınlandığından beri aldığı destek için bir teşekkür mesajını Instagram hikayesinde paylaştı. “Gerçekten tüm sevgi ve destekten inanılmaz etkilendim” dedi. “Teşekkürler herkese.”

Kendi sosyal medya kutlama gönderisinde Morris’in erkek arkadaşı, ikilinin daha gençken çekilmiş bir fotoğrafı da dahil olmak üzere çiftin daha sevimli fotoğraflarını ve videolarını paylaştı.

Ross, “19. yılımıza başlamak hayattaki en iyi şey” diye yazdı. “Seni seviyorum.”

Morris’in gönderisinin altında, aktivist Nyle DiMarco, şarkıcı JoJo ve Morris’in Pretty Little Liars’ta Toby Cavanaugh’u canlandıran eski yardımcı yıldızı aktör Keegan Allen da dahil olmak üzere hayranlardan ve diğer ünlülerden gelen yüzlerce sevgi dolu ve tebrik yorumu vardı.

Allen, sıcak ve bulanık bir emoji ile “Bu gönderi kalbimi patlattı” diye yazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.