Cardi B Bir Kez Daha Homofobiklerin Ağzını Kapattı!

 Cardi B Bir Kez Daha Homofobiklerin Ağzını Kapattı!
Digiqole ad

Cardi B, insanların LGBTİ+ karşıtı saçmalıklarına tahammül etmeyeceğini bize bir kez daha hatırlattı.

Grammy ödüllü rapçi, bazı sosyal medya kullanıcılarının oyuncak mutfak seti ile oynayan küçük bir çocuğun “eşcinsel” olduğunu söylemesine tepki gösterdi.

Cardi B’nin tepkisi, bir ebeveynin, YouTube yıldızı Ryan Kaji’nin, Ryan’s World kanalındaki bir videoda oğlunun oyuncak mutfak seti ile oynarken resimlerini paylaşmasının ardından geldi.

Bir anne oğlunun oyuncak mutfakta oynarken çekilmiş bir fotoğrafını yayınlayınca, aldığı homofobik yanıtlar işleri oldukça kötüleştirdi. PinkNews’e göre bir yorumda, “Oğlunuza Noel için bir mutfak seti almayın… ona bir alet takımı alın… oğlunuza erken yaşta yanlış örnek olmayın” diye yazıyordu.

Başka bir kişi fotoğrafı yeniden yayınladı ve “Facebook’taki insanlar bu fotoğraf hakkında tam bir cinsiyet savaşı veriyor” diye ekledi.

Cardi B daha sonra tartışmaya katıldı.

“Ryans World’deki küçük çocuk YouTube’da milyonlar kazanıyor ve onun da böyle bir mutfak oyuncağı seti var. Hepiniz bunun “gay”olup olmadığı konusunda endişeleniyorsunuz… Bu kadar dar fikirli ve aptal olmayı bırakın,” diye yazdı.

Diğer birçok kullanıcı da mutfak takımlarıyla oynayan çocukları savunmaya çalıştı ve birçoğu hayatta kalmak için yemek pişirmeniz gerektiğine dikkat çekti.

Bazı kullanıcılar kendi çocuklarının mutfak oyuncağı setlerini paylaştı.

Bazıları ise homofobik yorumlar ile birlikte dalga geçti.

Biseksüelliği konusunda açık olan Cardi B, LGBTİ+ topluluğunu desteklemeye yabancı değil. Ünlü rapper daha birkaç hafta önce Cardi Tries adlı şovunda iki kadın arasında kuir bir evlilik törenini yöneterek yer aldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin