Uzayda Eşcinsel Seks Nasıl Yapılıyor? Araştırmacılar Açıkladı

 Uzayda Eşcinsel Seks Nasıl Yapılıyor? Araştırmacılar Açıkladı
Digiqole ad
Dünya dışı ortamlarda insan cinselliği ve üreme üzerine bir araştırmacı, uzayda nasıl tatmin edici eşcinsel seks yapılacağına dair fikir verdi.

Adım 1: Sizinle benzer ağırlık ve boyda olan bir eş bulun, çünkü o zaman benzer “ağırlık merkezlerine” sahip olacaksınız. Ayrıca, kıyafetleri paylaşabilirsiniz! Fütürist’e konuşan Dr. Alex Layendecker – aynı zamanda bir ABD Hava Kuvvetleri pilotu – ayrıca sıfır yerçekimi için kaşık ve doggy gibi cinsel pozisyonlar önerdi, çünkü o zaman eşinizi tutmak daha kolay olur.

“En az bir ortak tutturun” Layendecker yayına verdiği demeçte, “Eşcinsel bir çiftin seks yapması muhtemelen daha kolay olurdu çünkü muhtemelen benzer kütle boyutlarına sahip olacaklardı” dedi. “Örneğin, kabaca aynı boy ve ağırlıkta iki erkeğiniz varsa, kabaca aynı ağırlık merkezlerine sahip olacaklardır – bu nedenle etkileşimleri aslında daha istikrarlı ve daha kolay olabilir.” 

Layendecker ayrıca şunları söyledi: “Eğer astronotlar birini yerde emniyete almaları ve uzay aracına karşı sabitlemeleri gerekiyorsa, koli bandı kullanırlar.

 “Ayrıca, en az bir partneri bir şekilde sabitlemek için tutucuları kullanabilirsiniz. “Fütürist’in eşcinsel uzay seksine merak uyandıran derin dalışı, NASA’nın LGBTİ+ lara düşmanca tarihi ve Sally Ride gibi lezbiyen astronotlar gibi konulara da yön veriyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin