Yeni Batman Filminde Poison Ivy’yi Rihanna Mı Canlandıracak?

 Yeni Batman Filminde Poison Ivy’yi Rihanna Mı Canlandıracak?
Digiqole ad

Dünyaca ünlü pop yıldızı ve makyaj ustası Rihanna’nın ikonik kötü karakteri oynayacağı söylentileri yayılmış duruma. Peki Rihanna gerçekten de DC evrenine giriş yapacak mı?

Rihanna bu ayın başında Instagram hesabında “Bat-mobile” botlarıyla bir video paylaşınca, herkes 2021 yılında vizyona girecek olan Matt Reeves yönetmenliğindeki yeni The Batman filminde Poison Ivy karakterini canlandıracağını düşündü, daha doğrusu heyecanlandı! Karakteri daha önceden sadece 1997 yılında Uma Thurman canlandırmıştı.

Fakat hemen ümitlenmeyelim. Yakın zamanda Entertainment Tonight’a verdiği röportajda Batman kadrosuna katılma dedikodusu hakkında konuşan RiRi, “Paylaştığım gönderinin Poison Ivy’yle hiçbir alakası yok. Evet, gönderi Batman’le oldukça alakalı çünkü Batman’le ilgili farklı takıntılarım var. Hatta dürüst olmam gerekirse Poison Ivy’e daha da çok takıntılıyım… Tamam, saçımı kızıla boyattım ve sebebi orijinal filmdeki Uma Thurman yüzündendi” dedi. Zamanında Loud albümü kapsamında saçını kızıla boyatmasında 97 yılındaki Uma Thurman’ın etkisi olduğunu da eklemiş oldu.

Yakın zamanda The Lighthouse yıldızı Robert Pattinson da Batman kadrosuna katılınca sansasyon yaratmıştı.

Her ne kadar Rihanna Instagram postunun Poison Ivy’i canlandırmakla bir ilgisi olmadığını belirtse de, spesifik olarak canlandırmayacağını da söylemedi diyebiliriz. Bu yüzden biz yine de bir umut kadroya dahil olacağı olasılığına inanalım, çünkü eğer gerçekleşirse RiRi için aşırı ateşli bir rol olur!

(Son olarak, sizce de Margot Robbie’nin canlandırdığı Harley Quinn’le müthiş bir ikili olmazlar mı? Beklemedeyiz!)

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

12 Paylaşımlar
Paylaş12
Tweetle
Paylaş
Pin