Yeni Disney Serisi Loki’nin Biseksüelliğini Ele Alabilir

 Yeni Disney Serisi Loki’nin Biseksüelliğini Ele Alabilir
Digiqole ad

Loki’nin çizgi romanlardaki biseksüelliğinin Marvel Sinematik Evreni’nin bir live-action filminde işlenmesini hevesle bekleyen Loki hayranları, toplanın, size bir haberimiz var!

We Got This Covered bloguna göre, Loki’nin kuirliği, yakında Disney+’da çıkacak olan şahsi dizisinde hem bir kadına hem de bir erkeğe ilgi duymasıyla sonunda ele alınacak.

Her ne kadar Disney+ dizisinde Loki’yi uzun süredir canlandıran sevilen aktör Tom Hiddleston yer alacak olsa da We Got This Covered’a göre birden fazla oyuncu Thor’un inanılmaz yaramaz kardeşinin birden farklı halini ve yaşını canlandıracak.

Loki’nin kendisine ait bir dizisi olacağını ilk kez San Diego Comic-Con 2019’da düzenlenen Marvel Studios’ Hall H panelinde öğrenmiştik, ancak Marvel’ın uzun süredir kuir karakterleri ekrana taşırken heteroseksüelleştirdiğini düşününce, Loki’nin çizgi romanlarda teyit edilmiş olan biseksüelliğini televizyonlarımızda izleyeceğimize dair çok büyük umutlarımız da yoktu.

Ne Disney ne de Marvel Studios bu haberi doğrulamadı, ama biz yine de olumluyuz. Üstelik süper kahraman medyasının yıllar geçtikçe ne kadar çeşitli bir hale geldiğini düşünmek de heyecan verici. Dedikoduların gerçek olup olmayacağını öğrenmek için sabırsızlanıyoruz! Biseksüel Loki’yi çok uzun zamandır bekliyorduk.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

12 Paylaşımlar
Paylaş12
Tweetle
Paylaş
Pin