Yeni X-Men Filmindeki Bir Role Lady Gaga Düşünülüyor!

 Yeni X-Men Filmindeki Bir Role Lady Gaga Düşünülüyor!
Digiqole ad

Yeni X-Men filmindeki bir role düşünüldüğü söylenen Lady Gaga’yı beyaz perdede yeni başarılar bekliyor olabilir.

We Got This Covered’a göre, pop starın Marvel’ın süper kahraman serisinin yeniden çeviriminde Emma Frost’u oynaması planlanıyor.

2011 yapımı X-Men: Birinci Sınıf’ta Mad Men’den January Jones tarafından canlandırılan karakter, telepati yetisine sahip ve organik elmas şekline girebiliyor.

Genellikle beyaz giyinen Emma Frost soğukkanlı mizahı ve anlaşılması zor ifadeleriyle de biliniyor -Kim Lady Gaga’dan daha iyi bir poker surat yapabilir ki?

American Horror Story: Hotel (2015)’deki rolü için bir Altın Küre kazanan şarkıcı, 2018 yapımı A Star is Born’daki AllyMaine rolüyle de bir Oskar adaylığı kazanmıştı.

34 yaşındaki Gaga en iyi kadın oyuncu ödülünü Olivia Colman’a kaybetmiş olsa da Shallow’la en iyi orijinal şarkı ödülünü kazanmıştı.

Lady Gaga, yakın zamanda 1995’te eski eşi Maurizio Gucci’nin öldürülmesine yardım etmekten suçlu bulunan Patrizia Reggini rolüyle bir gerçek suç dramasında izleyiciyle buluşacak. Yönetmen koltuğundaysa Gaga’nın Fame parfüm reklamını da yöneten Ridley Scott oturuyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

25 Paylaşımlar
Paylaş25
Tweetle
Paylaş
Pin