fbpx   .  

Yılın En Popüler Tumblr Çiftleri LGBTİ+ Çiftler Oldu

Bir kez daha LGBTİ+lar kazandı!

Tumblr da bir çok sosyal medya platformu gibi yılın özetini yayınladı. Hayran kitleleri ile ilgili başlıklardan biri de, “2021’de en çok kimle kimi yakıştırdık!” oldu ve 100 çiftten oluşan listenin büyük bir kısmını LGBTİ+lar oluşturuyor. İlk 20 sırayı elde tutmalarının yanı sıra 100 çiftin 76’sını LGBTİ+ çiftler oluşturuyor.

 

 

İlk 10 sıradaki çiftlerin çoğu bulundukları yapımın yapımcıları tarafından onaylanmamış olsa da aralarında yapımcılar tarafından onaylananlar da var.

Disney’in “The Owl Hause” yapımından Luz Noceda ve Amity Blight çifti (Lumity) şovun belki de en tatlı bölümünde sevgili oluyorlar ve listede ikinci sıradaki yerlerini alıyorlar.

Yapımcıları tarafından onaylanan sıradaki çiftimiz ise “She-Ra and the Princess of Power” yapımından Catra ve Adora (Catradora). Geçtiğimiz yıl ikinci sırada yer alan çiftimiz bu sene dokuzuncu sırada.

Yapımcıların onayladığı ilk erkek çiftimiz ise 14 numaradaki Lan Wangji ve Wei Wuxian (Wangxian) çifti. Bu ikiliyi “Mo Dao Zu Shi” uyarlanan çin yapımı drama “The Untamed” de görebilirsiniz.

“9-1-1 Lone Star” dan Tarlos  geçtiğimiz yıla göre 50 basamak zıplıyor ve 38. sırada yerini alıyor. Yayınlanan yeni sezonuyla inanıyoruz ki Tarlos seneye listede bir sıçrama daha yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.