fbpx   .  

Zendaya, Bir Lezbiyen Filmi Çekmeyi İstediğini Söyledi

Zendaya’nın takviminde çok şey var. Tam zamanlı moda ikonu, son birkaç yıldır Euphoria’nın uzun zamandır beklenen ikinci sezonuna hazırlanıyor ve şu anda Tom Holland ile birlikte yaklaşmakta olan Spider-Man filmini tanıtıyor. O adeta çalışkan bir arı. Bununla birlikte, aklının bir köşesinde, şimdiden bir sonraki hamlesini planlıyor.

Son zamanlarda, Zendaya, yeni bir kapak hikayesi için Euphoria’nın başrol oyuncusu Colman Domingo ile Interview’ın röportaj koltuğuna oturdu. Zendaya, kariyerinde sırada ne olduğu hakkında sohbet etme fırsatı buldu. Oyuncu, “mutlak bir planı olmamasına rağmen” gelecekte gerçeğe dönüştürmek isteyeceği bir hikaye olduğunu itiraf etti:

 

“İki siyahi kız hakkında basit bir aşk hikayesi.”

Zendaya, gelecek planları hakkında “Hiç gerçekten ‘Bunu bu zamana kadar yapmalıyım ve bunu o zamana kadar yapmak istiyorum’ diye düşünmedim” dedi. “Ben sadece beni mutlu eden ve bana neşe veren şeyleri yapmak ve bir sanatçı, bir insan olarak beni tatmin eden şeyleri yapmak istiyorum. Bu yüzden, hedeflerimi gevşek tutuyorum, çünkü bir gün tamamen farklı bir kariyer yoluna dönüş yaparsam, o zaman kendime bunu yapma izni vermek istiyorum . Gelecekte yönetmenlik yapma fikri beni heyecanlandırıyor. O yüzden çok fazla setteyim. İçinde olmadığım zaman, orada öğrenmeye çalışıyorum. Etrafta dolaşıyorum ve çalışanlara “Bugün ne yapıyorsun? Bana açıklayabilir misin?” diye soruyorum.

Hâlâ sadece bir fikir gibi görünse de, Zendaya projeyi neden yönetmek istediğini çoktan düşünmüş.

“Basit ve güzel bir şey, sizi mutlu ediyor ve kendinize aşık olmak istiyorsunuz. Olayların travmatik yönleriyle daha fazla ilgilenmeden bunu görmemiştim, ancak tıpkı diğer gençlerin olduğu gibi garip ve komik şeylerin olduğu bir yetişkinlik hikayesini yönetmeyi çok isterim.”

Biz de seni yönetmen koltuğunda görmeyi çok isteriz Zendaya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.