Trans Oğlunun Dönüşüm Partisini Kutlayan Baba Viral Oldu!

 Trans Oğlunun Dönüşüm Partisini Kutlayan Baba Viral Oldu!
Digiqole ad

Her çocuk Dave Scott gibi bir babayı hak ediyor.

İki çocuklu Kanadalı baba, oğlunun testosteron tedavisine başlamasını kutlamak için attığı tweetlerle viral oldu. David Scott, sosyal medyanın sevgisini çabucak kazandı.

Binlerce kez paylaşılan tweetler, “Evet, bu ay 16 yaşındaki oğlum testosteron tedavisine başladı,” şeklinde başladı. “Bugün ilk testosteron yıldönümünü kutluyor!”

“Mutfağım ‘beer pong (içi bira ile dolu plastik bardaklar ve pinpon topuyla oynanan bir oyun)’ oynayan ve alkolsüz kokteyl içen ergenlerle dolu. Bir de şırıl şırıl akan çikolata şelalemiz var. Çok güzel bir ortam. Bu arada bütün gün ayak işleri yapmaktan yoruldum.”

Scott, yaşananları gece boyunca kısmen de olsa Twitter’dan aktarmaya devam etti. Ev yapımı tacolardan çikolatayla karışmış değişik soğanlara kadar kullanıcılara partide neler olup bittiğini bildirdi.

Ayrıca diğer trans çocuklar için önemli bir mesaj vermeyi de ihmal etmedi.

“Hepinize kucaklar dolusu sevgiler. Unutmayın, nasıl tedavi olursanız veya değişirseniz değişin, hepiniz çok önemlisiniz. Bazen de tedavi olamazsınız veya değişemezsiniz, bu yüzden hepiniz sağlıcakla kalın.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

92 Paylaşımlar
Paylaş92
Tweetle
Paylaş
Pin