fbpx   .  

Birlikte Cinsiyet Değiştirerek Daha Da Yakınlaşan Transseksüel İkiz Kardeşlerle Tanışın

Aynı anda cinsiyet değiştiren ikiz kardeş, yaşadıkları deneyimin aralarındaki bağı nasıl güçlendirdiğini anlattı.

Mississippi doğumlu ikiz kardeş Fabien ve Angel Griffin, iki kız kardeş olarak yetiştirildi. Fakat ikiz kardeşler hiçbir zaman cinsiyetlerinin doğru olduğunu hissetmedi.

 

 

PinkNews ile yaptığı röportajda Angel,

“Nereye uyacağımızı bilmiyorduk, erkek olarak tanımlanamıyorduk, çünkü erkek çocuklar erkek olmadığımızı kanıtlamak istiyordu. Kızlarla da bağdaşamıyorduk.”

Fabian ise,“Bu, eşcinsel olduğumuzu düşünmelerinden kaynaklanıyordu,” dedi.

İkisinin de kızlardan hoşlanıyor olması, kendilerini tanımlamalarında yardımcı olmadı. Bu yüzden ikiz kardeşler sadece kendileriyle vakit geçirdi.

“Küçüklüğümüzden beri farklı olduğumuzu biliyordum. Daha dokuz yaşlarında falandık, bunu zaten kıyafetlerimizde de gösteriyorduk. Pembeyi hiç sevmediğimizi hatırlıyorum. Oyuncak bebekleri, oyuncak bebek evlerini ya da dişilikle ilgili hiçbir şeyden hoşlanmadığımı hatırlıyorum.”

İkiz kardeşler büyüdükçe cinsiyet hoşnutsuzlukları da büyüdü ve erkek gibi giyinmek onlara yeter hale gelmedi.

Fabian,

“Kötü bir rüyaymış gibi geliyordu ve bir gün uyandığımda ne zaman asıl bedenimde uyanacağımı düşünüyordum,” dedi.

Angel, kardeşinin ve kendisinin aslında transseksüel olabileceğini fark eden ilk kişi oldu. O zamanlar daha 21 yaşındaydı ve Irak’ta orduda bulunuyordu. Angel dayanamadı ve Fabian’ı aniden aradı. Ardından her şey ikiz kardeş için daha mantıklı bir hale gelmeye başladı.

Angel, “Önce bilgileri aldım sonrasında ona bildirdim,” dedi. “Fabian’a, ‘İşte bu yüzden hep böyle hissettik,’ dedim. Bana, ‘Ne zaman başlayacağız?’ diye sorduğunu çok net hatırlıyorum.”

İkiz kardeş büyürken her zaman birlikteydi, tıpkı cinsiyet değiştirme ameliyatında da birlikte oldukları gibi. İkiz kardeş birlikte testosterona başladı, bir ay sonra cinsiyet değiştirme ameliyatı oldu ve zorlu zamanları birlikte aştı.

Angel, “Testosterona ilk başladığınızda kişiliğiniz de biraz değişiyor. Biraz daha agresifleşiyorsunuz. O zamanlar…” dedi. Fabian “Neyse ki birlikteydik ve kimse bizi göremezdi!” diye ekledi.

Artık otuz yaşında olan ikiz kardeş kendilerini heteroseksüel erkekler olarak tanımlıyor ve yaşadıkları deneyimin aralarındaki bağı daha da güçlendirdiğini söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.