İzleyin: Göğüs Ameliyatı Geçiren Trans Bir Erkeğe Ailesinden Unutulmayacak Destek!

 İzleyin: Göğüs Ameliyatı Geçiren Trans Bir Erkeğe Ailesinden Unutulmayacak Destek!
Digiqole ad

Trans bir erkeğin göğüs ameliyatı sonrası ailesinden gördüğü destek herkesi gözyaşlarına boğdu. Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde yaşayan Richard Alcântara, geçen günlerde göğüs ameliyatı oldu.

Ailesinin karşısına ilk kez tişörtsüz çıkacağı zaman sargıları hala duruyordu. Bu yüzden ailesindeki tüm erkekler ortak bir kararla kendilerine sargı sardılar. Richard, ne kadar sevildiğini görünce gözyaşlarına boğuldu. Video, Facebook’ta bir milyondan fazla izlendi ve Twitter’da 150.000’den fazla beğeni aldı.

Video, Alcântara’nın kabul edilme yolculuğunu anlatan kız arkadaşı Yuri Almeida tarafından Facebook üzerinden paylaşıldı. Almeida, “Bir yıl önce, ailesi tarafından kabul edilmeyip reddedilmekten korkuyordu ve bu yüzden acı çekiyordu,” yazdı. “Zaten daha öncede depresyon yüzünden intihar etmeye kalkıştı ama bilmediği bir şey var ki, o da her şeyin bir zamanı olduğu.”

“Alcântara’nın ve ailesinin inançsız olduğunu düşünenler yanılıyor. İçlerinde, diğer insanların barındırdığından çok daha fazla inanç var. İnsanların onları kabul etmelerine ihtiyaçları yok ama saygı duyulmalarına ihtiyaçları var. Biz, renklerimiz, dinlerimiz, fikirlerimiz, zevklerimiz fark etmeksizin kimsek, o’yuz.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

48 Paylaşımlar
Paylaş48
Tweetle
Paylaş
Pin