Madonna’nın Yıllardır Sokaklarda Yaşayan Erkek Kardeşi, Ailesiyle Barıştı!

 Madonna’nın Yıllardır Sokaklarda Yaşayan Erkek Kardeşi, Ailesiyle Barıştı!
Digiqole ad

Madonna’nın yıllardır alkolizmle mücadele eden 61 yaşındaki kardeşi Anthony Ciccone, yıllar süren evsizlikten sonra sonunda ailesiyle barışıp, eve döndü.

Yıllardır Michigan’da sokaklarda dondurucu soğuklarda yaşayan adam, Madonna’nın yaptığı yardım tekliflerine defalarca reddetmişti.

Anthony Ciccone

“Ben onların gözünde sıfırım, insan değilim. Ben onlar için bir utanç kaynağıyım. Donarak ölsem ailem umursamaz ya da 6 ay boyunca öğrenmez bile. Babam, hipotermiden ölsem büyük ihtimalle sevinir,artık endişe duymasına gerek kalmaz. O, eski kafalıdır, depresyonla büyüdü.”

Anthony, ailenin üzüm bağında çalışıyordu ancak direk varilden şarap içerken yakalanınca kovulmuştu. Anthony’yi kovmalarına rağmen, aile yardım teklifinde bulunmaya devam etti ve Anthony teklifi sonunda kabul edip rehabilitasyona girmeye razı oldu.

Madonna’nın diğer kardeşi Christopher’la da arası bozulmuştu ancak The Sun’ın yaptığı habere göre kardeşler barıştı.

Christopher Ciccone & Madonna

56 yaşındaki iç mimar Christopher Ciccone, Madonna’yla birlikte kuliste ve gösteri tasarımcısı olarak çalışıyordu ancak yazdığı kitap ‘Kardeşim Madonna’yla Hayat’dan sonra Madonna, kitabın kendisini eleştirmesinden dolayı çılgına dönmüştü ve ikilinin arası açılmıştı. 

“Los Angeles’a döndüğümde 500 tanıdığın aslında sadece 4 arkadaş olduğunu gördüm. Madonna’nın Los Angeles’ta ve endüstride nüfuzu oldukça fazla. Önceleri müzik videolarında ve turnelerde çalışıyordum ama aramız açıldıktan sonra iş bulmak imkansız oldu. Madonna’nın ne kadar korkunç olduğunu veya olabileceğini anlatan bir kitap da yazabilirdim ama o kitabı yazmadım.”

Kardeşlerin artık zaman zaman konuştukları ve kitabı kısmen de olsa geçmişte bıraktıkları öğrenildi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

23 Paylaşımlar
Paylaş23
Tweetle
Paylaş
Pin