fbpx   .  

Eşcinsel Erkeklerin İlk Randevuda Yanına Alması Gereken ‘6’ Şey

1-Prezervatif

maxresdefault (1)

Açıkçası tüm ilk buluşmalar seks ile bitmiyor. Ama bunu birinci ağızdan diyebiliriz ki, ilk buluşmada yanınıza ne zaman prezervatif alsanız ihtiyacınız olmaz! Ama her ne zaman yanınızda getirmezseniz ihtiyacınız olur! Bu sanki evrenin gıcık bir oyunu gibi. Dolayısıyla her zaman hazırlıklı olun ve prezervatif taşıyın.

 

2-Açık Görüşlülük

02_first-date

 

Kulağa klişe gelebilir, çünkü %100 öyle. Eğer sürekli karşıdakiyle ilgili tedirgin olursan, o buluşma pek iyi geçmez. ‘Bu adamda pislik mi?’ diye düşünmeyi bırakıp eski buluşmalarındaki kişileri kafandan atmalı ve karşındakine şans tanımalısın.

3-Günlük levazımlar

03_first-date

Eğer gecenin sonu yatakta biterse, sabah diş macunu, ağrı kesici vb. şeylere ihtiyaç duyabilirsiniz. Hatta belki kulak tıkacına bile. Yanınızdaki adamın nasıl uyuduğundan emin olana kadar ihtiyacınız olabilir. Çoğu ilk buluşma yatakta bitmese de, biz yine de her ihtimale kaşı söyleyelim.

4-Sakız ya da naneli şeker

04_first-date

Yemek harikaydı, her şey yolunda ama ağzın soğanlı burger gibi kokuyor. Sadece öpüşmek için değil ama, yine de yakınlaşmak için temiz bir nefese sahip olduğunuzdan emin olun.

5-Nakit

TL

Tamam kredi kartları iyi ama, nakit kadar değil. Bazen garson kredi kartıyla hesabı halletmesi çok uzun sürebilir ve sen sadece ödeyip gitmek istersin. Nakit taşı, problem çözülsün. Restoran kart kabul etmeyebilir, nakit taşı problem yine çözülsün. Nakitle her zaman işinizi daha çabuk halledersiniz, aklınızda bulunsun.

6-Mizah anlayışı

06_first-date

İlk buluşmaların büyük çoğunluğu utandırıcı ve saçma geçiyor, en azından bir kısmı olsa bile. Karşınızdaki düşündüğünüz gibi olmayabilir, profil fotoğrafından farklı görünebilir ve daha bir sürü şey ters gidebilir. Hepsine gülüp geçebilmelisin. eğer herşeyi fazla ciddiye alırsan, flört hayatın bir sefil gibi geçebilir. Sadece gülümse ve üzülmemek için elinden gelenin en iyisini yap.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.