Kondomla Yapabileceğiz 6 Yenilikçi Fikir!

 Kondomla Yapabileceğiz 6 Yenilikçi Fikir!
Digiqole ad

Muz koruyucu bu fikirler arasında değil…

Kondomlar hayatımızın bir parçası, yani, umarız öyledir. Hepimiz korunmak ve seks hayatımıza renk getirmek için kondom kullanıyoruz. Bazen de kurak dönemlerimiz oluyor… Hop, bir bakıyorsun ki son kullanma tarihi geçmiş ama atmak da olmaz. İşte size kondom için yepyeni kullanım alanları! Bakın bakın yapın abla.

Bunları yapmadan kayganlaştırıcılı olan kondomları temizlemeyi unutmayın ha…

Buz Torbası

Bunun yapımı çok basit lubunlar; Koyuyorsun suyu, bağlıyorsun ağzını sonra at buzluğa donsun. Bilek mi burkuldu, ateş mi çıktı? Alıyorsun dolaptan; işte sana çözüm!

İçecek Buzu

Yukarıdakini yaptın ya, işte onun küçüğünü yapıyorsun, o kadar! Ha diyeceksin ki normal buzun suyu mu çıktı. Çıkar valla suyu. İçeceğini de berbat eder vıcık vıcık. Bu sızdırmıyor, içeceğin de sana kalıyor;)

Su Kenarı Lüks Süsler

Hemen elektrikçiden küçük lambalar alıyorsun tatlım; sonra da at kondoma, şişir! Onlar havuzda dolanırken sen de keyfine bak. Ha diyorsan ki hayatım nereden bulalım havuzu, suyu? Ee, Sana zengin koli mi yok be anam?

Aksesuar

Valla dedik size her şey oluyor diye… Bu sene yuvarlak formlu aksesuar da moda! İster şişir de kullan ister boncuk tak, ister kabından çıktığı gibi… İki fikri koyuyoruz buraya, gerisi sizde 😉

Instagram: @lubunatella

Kıyafet

Haa; diyorsan ki “Abla bana yetmez öyle küçük küçük aksesuarlar, benim kondom sevgime az gelir bunlar”, buyur..

Su Geçirmez Telefon Kabı

Ay bayılıyoruz su altı fotoğraf postlarına… Hep diyorsun ya bunları nasıl böyle çekiyorlar diye; al işte sırrı burada. Kız alıyorsun prezevatifi, takıyorsun makineye, havasını alıp sımsıkı bağlıyorsun; sonra gelsin beğenmeler, yorumlar, mesajla yürüyenler… Doğru takılmayan kondomlardan mesul değiliz söyleyelim.

BONUS: Yani bu kadar büyüğünü bulursanız neden olmasın? 

Yağmurlu günlerde diyeğğ.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin